Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Jó ötlet lenne karácsonyra...

Jó ötlet lenne karácsonyra saját készítésű kencéket ajándékozni?

Figyelt kérdés

Szép üvegbe becsomagolva, felcicomázva. Szeretek kotyvasztani, és igyekszem mindig saját készítésű, de hasznos, nem elcsépelt dolgokat ajándékozni.

Gondoltam például anyának ekcéma csökkentő krémre, a nővéremnek rózsából készült gyantára, apukámnak még nem tudom. Meg testradír, szájra ápoló, rózsavíz, bőrnyugtató krém, ja, és illatos szappan, szóval mindenkinek adnék két-három saját készítésű kencét. Szerintetek milyen?

Tudom, hogy korai ilyenkor ezen gondolkozni, de ezekhez már előre be kell szerezni a növényeket, meg sok kencének állnia is kell kicsit.

Ti örülnétek természetes kozmetikumoknak, és pontosan minek? :)

17L


2013. jún. 16. 04:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet a házilag készített kence, lehet, hogy elnézel valamit, vagy allergiás valaki valamelyik összetevőre és akkor csak bajt okozol.
2013. jún. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak akkor,ha pontosan tudod,milyen a bőrük,nincs-e allergia,vagy egyéb bőrbaj.A felsoroltak közül,pedig egyedül a szappannak kell sok idő,minden mást frissen kell készíteni,minél kevesebb ideig álljon.Hacsak nem nyomod tele tartósítószerrel,de akkor már nem lesz természetes.

Ezen kívül bármit is adsz,tüntesd fel rajta a szavatossági idejét,és a pontos összetevőket.

2013. jún. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igazság szerint én nem nagyon mernék ilyesmit magamra kenni, mert nagyon allergiás típus vagyok.

Akinek nincs ilyen baja, annak lehet, hogy jó ötlet. (Ekcémára viszont biztosan nem, az már "gyógyszer", ahhoz mindenképp érteni kellene!!)

2013. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Inkább ne, tudod kicsit bunkóság pl egy ekcémásnak ekcéma ellen kenőcsöt adni...de te tudod!
2013. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én örülnék neki,de tényleg mindennek utána kell járni előtte.
2013. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ja és én szappannak örülnék a legjobban,imádom az színes,illatos,természetes szappanokat.

előző voltam

2013. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem az ilyeneket. Ha én csináltam magamnak.
2013. júl. 16. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem jó :) én örülnék neki :)
2013. nov. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!