Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Saját készítésű karácsonyi...

Saját készítésű karácsonyi ajándék? Az ötlet megvan, de a kivitelezést már nem tudom megoldani.

Figyelt kérdés
Saját készítésű ajándék a páromnak.Szeretném meglepni a párom a fiam nevében ( 4 hónapos) egy kis saját készítésű ajándékkal. Eredetileg naptárat akartam, de elkéstem, már nem szállítják ki(külföld......). Valami olyasmit találtam ki, hogy (tehát fejben megvan), vmi szép pohárba, vagy üvegbe viaszt égetni, vagy nem is tudom hogyan kellene összehozni, a lényeg, hogy benne valami szép szöveggel, ami azt jellemzi h a fiától kapta. De egyszerűen semmi ötletem, hogyan fogjak hozzá. Rengeteg nagy gyertyánk van, szerintetek abból letudnék valahogy égetni? Vagy... ebben a pillanatban esett le, hogy valamivel karcolhatnék egy kis versikét egy gyertyába... Az a baj, hogy nagyon béna vagyok. Gondoltam olyanra is, hogy írok egy versikét, majd körbeégetem a szélét, azt pedig valami kartnpapírra ragasztom. Van valami ötletetek? Igazából én már megvettem neki a karácsonyi ajándékját, de az első közös karácsonyra szeretném meglepni a fia nevében is, persze utána lévő karácsonyokon már nem, de ez annyira különleges, meg nem is számítana rá.
2012. dec. 11. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a fényképről sem késtél még el, mert a legtöbb cewe vagy a dm fényképelőhívójánál is volt olyan lehetőség, hogy egy bögrére/vászonra/naptárra fényképet tegyen fel.

[link]

Kérdés, hogy szánsz-e rá ennyit, mert akkor hobbi boltban kapható üres naptár, s arra is lehet fényképet ragasztani, sőt még idézeteket is írhatsz bele (Szia apa!, Szép napot Apa stb.)


Készíthetsz olyat is (bár ez inkább újszülött érkezéséhez szokták ajánlani), hogy a babátok láblenyomatát és kézlenyomatát leveszed (gyurmába belenyomod), s aztán a lenyomatot kitöltöd gipsszel. Amikor kiszáradt a lenyomat, akkor azt egy helyes keretbe ragasztod, s a falra lehet tenni. Még azt is bele lehet írni, hogy Első karácsony Veletek!

[link]

Itt látom, hogy só-liszt gyurmából is lehet, az még jobb, mert nem kell beszerezni.

A végeredmény ilyesmi:

[link]

[link]


Ha a párod szeret olvasni, akkor könyvjelzőben is el tudom képzelni (Jó olvasást apa! :)


Sok sikert!

2012. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mi a naptárat itthon megcsináljuk és csak kinyomtattatjuk, befűzetjük.
2012. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen. az a baj h kulfoldon elunk es itt mar lecsusztam a naptar dologrol :( nyomtatonk pedig nincs, a gyurma otlet amugy nagyon tetszik!!!!!
2012. dec. 11. 20:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos van hobbi bolt, ott még lehet kapni olyat, amibe te tudsz rajzolni illetve fényképet ragasztani.
2012. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!