Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Befőttesüvegbe pici ajándákötl...

Befőttesüvegbe pici ajándákötletek? Többi lent

Figyelt kérdés
Tavaly karácsonyra a legközelebbi barátnőim egy-egy befőttesüveget kaptak, tele apróságokkkal: fürdőgoyók és házi szappan, meleg zokni, gyűrű és karkötő, sütik amiknek a közepében van egy kis papír amire ráírtam egy közös emléket, rágó, kabala zoknimaci stb. Nagyon tetszett nekik, úgyhogy idén a szüleimnek is ilyet akarok csinálni, de nem tudom kivel megtölteni. Tudtok adni ilyen pici ajándék-ötleteket?
2013. aug. 13. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Off: Ez nagyonjó ötlet! Elmondanád mit raktál még bele barátnőidnek? :D
2013. aug. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1: az egyik barátnőmnek egy házi készítésű fürdőgolyó és szappan, a neten találtam receptet de a Bomb Cosmetics-ben is jó dolgok vannak, aztán vmi bazárban találtam egy mini gyűrűtartót, és tettem rá pár gyűrűt a Six-ből és a Claire's-ből, sütöttem egy nagyobb diós sütit (kedvence) aminek a csomagolására ráírtam egy közös emléket, tettem bele a kedvenc gumicukorjából egy mini zacskóval, egy mini kézkrémet a DM-ből, egy fekete spéci tűfilcet (szeret rajzolni) egy H&M-es pár meleg, pöttyös zoknit, egy körömlakkot amit együtt kinéztünk, egy ajakápolót, a maradék helyet kitöltöttem Merci csokival. Innen jött az ötlet:

[link]

de szemléyre szabtam, tehát olyan dolgokat ettem bele amiket ő szeret. Tudtok ötleteket adni hogy egy szülőnek mit lehetne bele tenni?

2013. aug. 14. 14:52
 3/7 anonim válasza:
Esetleg fényképeket,vagy amit a szüleid szeretnek nekik is tehetsz bele csokit vagy a kedven szaloncukrukat.Anyukádnak (ha szeret sminkelni)ilyen piperecuccok esetleg egy közös emlék zokni.Apukádnak esetleg borotva(????)zokni fénykép,meg amiket még szeret.
2013. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez tényleg nagyon jó ötlet! Azóta kitaláltál valamit? Azt hiszem, én is megcsinálnám nekik karácsonyra.
2013. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Anyumnak nagyjából megvan: fürdőszivacs; utazós testápoló (lehet még tenni körömlakkot vagy más sminket is de anyum nem szokott sokat sminkelni); egy kis túlélőkészlet, benne toll, fül, -és fogpiszkáló, mini körömreszelő, izzadásgátló lapocskák (arcra, vagy hónaljra dezodor hiányában), zsepi, fej és menstruációs fájdalom csillapítókkal; egy kis zsebtükör; kuponok arra hogy megmasszírozzam, egy-két fülbevaló, egy kulcstartódísz ami vagy kinyithatós és bele teszek egy családi fotót, vagy belegravíroztatom a hátuljába hogy Szeretünk; és egy pár meleg zokni mert szokott fázni a lába télen. A maradék helyet kitöltöm vagy Merci csokival vagy Lindlt golyókkal.

Apunak nem jutott elég dolog eszembe, úgyhogy veszek neki egy 100 könyv amit ki kell olvasnod mielőtt meghalsz c. könyvet, mert szeret olvasni:D

2013. aug. 23. 18:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Apukád kicsit szomorú lesz, hogy Ő nem meglepetés üveget kap, persze nagyon fog örülni a könyvnek, vagy könyveknek is, de szerintem biztos kicsit csalódott lesz, kérlek neki is csinálj üveget.
2013. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor tudsz adni valami ötletet hogy apunak mit lehet bele tenni?
2013. szept. 6. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!