Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Várjátok már a karácsonyt?...

Várjátok már a karácsonyt? Mit kértekva Jézuskától? XD

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 20:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%
Én a farsangot várom, Jézuskának szeretnék beöltözni.
2013. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Aszta xD
2013. aug. 14. 21:10
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem várom, mert tél van, korán sötétedik, hideg van, utálom. Nálunk a karácsony alapból a családi összeveszésről és a rokonok hülyeségét hallgatásról szól, plusz csak enni jönnek ide.

Az ajándék még oké de tényleg már azt kívánnám hogy legyen csend és nyugalom mert az az egyetlen ünnep amikor végre tudnék hosszabb ideig pihenni.

nem várom a karácsonyt hogy megint hallgassam a balhét, azt meg nem tehetjük meg a párommal hogy csak a szentestére megyünk haza az ünnepi ebédre vagy vacsorára aztán lépünk....

Én a hátam közepére sem kívánom ezt az egészet.

Tavaly terveztük hogy elutazunk inkább valami wellnesre de a család teljesen kiakadt hogy mit képzelünk mi, így ez is storno....

Komolyan mondom gyerekkoromba nagyon vártam a karácsonyt de most legszívesebben már kitörölném magamból ezt az ünnepet:( A húsvét is még úgy ahogy elmegy de már tököm kivan ezekkel sajnos, és soha nem hittem volna hogy ennyire megfogom utálni ezt a szép ünnepet... A párom családjánál ott 25-én szokás a nagyobb ünnepi ebéd, náluk szenteste csak ajándékozás van meg nem viszik úgy túlzásba, de amikor apám elő jött azzal hogy csináljuk vallásosabban hát attól mér a hajam égnek állt, de szerencsére mindenki lebeszélte róla... Párom szüleinél 25-én kötelező ott lenni akkor örülök is neki mert nem kell apámék hülyeségével foglalkoznom....

2013. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert az nálam a téliszünetet jelenti ami meg a fél év végét...
2013. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert utálom a telet, és karácsony táján megnő a családi veszekedések száma. :D
2013. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
63%
Èn azt kèrem,hogy essen vègre hò az ünnepen! SZERETNÈK FEHÉR KARÀCSONYT :-(
2013. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
51%
én várom már a karácsonyt:)
2013. aug. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 sippara ***** válasza:
51%
Várom hát :D még egy kutyát :P
2013. aug. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akkorra már a szüleim különköltöznek, és ki tudja milyen lesz ez az új életforma.... járkálhatok egyik házból a másikba. A karácsony hogy fog így ki nézni, azt nem tudom.
2013. aug. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

NEM

De ha eljön akkor azt, hogy a sok tudatlan embert tudjam tolerálni !

2013. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!