Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra?

Hippy baby kérdése:

Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés
11 éves nagyon csajos csaj vagyok.Foggalmam sincs,hogy mit kérjek karira!Segítsetek légyszi!

2013. aug. 19. 20:16
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Tudjátok mit?Nem érdekel a paraszt válaszotok!Az írjon legyen szives,aki nem ilyen bunkóságokat ír!Vagy ha valakinek bunkó hozzászólni valója van tartsa meg magának ha lehet!!
2013. aug. 22. 20:14
 12/24 anonim válasza:
100%

Még tél sincs, nemhogy karácsony! Agybajt kapok az ilyen hülye kis majmoktól akik már nyáron azt tervezgetik mit kérjenek karácsonyra. Miért olyan fontos az? A karácsonyban nem az a lényeg, hogy milyen és mennyi ajándékot kapsz!!

Karácsonykor azt ünnepeljük, hogy Isten leküldte a Fiát a földre, hozzánk, bűnös emberekhez! Ennek örüljél karácsonykor, meg annak, hogy a családoddal vagy békében és nyugalomban. Ne az ajándékokon élvezkedj!

És a másik, hogy nem pink, hanem rózsaszín. A hülye plázap*csák mondják így. Vagy te is az vagy?! Mondjuk az megmagyarázza a kérdésed is.

2013. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon igaza van az utolsó hozzászólónak!

És tudod mit kérj???!!! NYELVTAN KÖNYVET és helyesírási szótárt!

2013. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
köszi!Megfogadom a hasznos válszokat!!Akkor nyelvtankönyv??
2013. aug. 29. 19:18
 15/24 anonim válasza:
100%
aha
2013. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Jó,jó fel is írom!!Amúgy mit szólnátok könyvhez??
2013. aug. 30. 11:34
 17/24 anonim ***** válasza:

Tökéletes döntés! :) Mire gondoltál amúgy?

Bár ne.....Káma-szútrát kérj!

2013. aug. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
46%

Én arra kérnék pénzt, hogy szervezhessem meg a szilveszteri bulit, meghívnám mindegyik osztálytársamat és ezzel növelném a népszerűségemet a suliban. Nem beszélve arról, hogy néhány év múlva visszanézve a fotókat, egyik legkedvesebb emléked lehetne majd ez a szilveszter.

Az elektronikai cikkek elromlanak idővel, a könyveket le lehet tölteni a netről, de az emlékek az idő múlásával csak megszépülnek. Hát ezért döntenék e-mellett.

2013. szept. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
szerintem ne kérj semmit mert nagyobb öröm az a nem tudod mit kapsz legalábbis szerintem
2013. szept. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Sűrűn elnézést a szüleidtől, amiért ilyen vagy.
2013. szept. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!