Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adhatnék neki karácsonyra?

Mit adhatnék neki karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tavaly karácsonykor még nem volt ilyen gondom. Ám az ünnep után megismertem az új legjobb barátnőm, akit tényleg testvéremként szeretek.

Valamelyik GYIK-os kérdezőnél láttam (köszönöm az ötlet, ha esetleg olvasnád a kérdést!!:)) ) hogy egy befőttesüvegbe rejtett el apró meglepetéseket a barátnőjének.

Én is ezt tervezem idén karácsonykor. Most szeretném összeírni hogy miket tehetnék bele az üvegbe ( kb. fél literes, 1 literes üvegre kellene gondolni). Értékes, és apró dolgokra gondoltam. 2-3 ötlet eszembe jutot. Pl.: Pihe-puha zokni, gyűrű, körömlakk, nyaklánc vagy valami ilyesmik.

Ti mit tennétek még bele?

Előre is köszönöm a válszokat. 13/L


2013. aug. 22. 18:46
 1/4 anonim válasza:
Körömreszelő, tasakos arcpakolás, harisnya, két mozijegy, bonbonok! Ami nem kerül pénzbe, egy szép idézetet a barátságról, süti recept!
2013. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet! Ezek amiket írtál tuit hogy benne lesznek:) Kivétel a harisnya. Inkább fiús alkat, nemhord harisnyát:))
2013. aug. 23. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Mini finom csokik,mozi jegy,mini mézes kalácsok,ahogy az előttem hozzászóló írta idézet a barátságról,fülbevaló,szájfény,annyi és annyi ötlet van.

:))

2013. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom:))
2013. aug. 24. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!