Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Olyan oldalakat keresek, amik...

Olyan oldalakat keresek, amik a karácsonyról szólnak, és a vele járó várakozással (? )

Figyelt kérdés

Lehet bármilyen. Most ezeket nézegetem:

[link]

[link]

Imádom a karácsonyt, és az a fajta ember vagyok, aki már szeptembertől ezt várja. Bármilyen érdekes oldalt szívesen megnéznék. :)



#karácsony #karácsonyi oldal
2013. szept. 9. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Jujj, én is már most várom. Ahogy vége a nyárnak. :D


Én google-ben szoktam beírni, hogy Advent, meg adventi készülődés, adventi naptár ötletek... ilyesmit. Csomó minden kijön, próbáld ki. :)

(Nem tudom, szeretsz-e barkácsolni is)


Még több mindent találsz, ha angolul, németül, spanyolul... stb. is beírod ugyanezt. Amilyen nyelven tudsz.

2013. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Imádok barkácsolni, díszítgetni a lakást, egyszóval mindent, ami készülődés. Még egyszer köszi a választ. Sokat segített.
2013. szept. 9. 10:08
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Én is ilyen vagyok, de óvatosan tegyétek fel ezeket a kérdéseket, mert vannak nagy Karácsony utálók :) nekem ők rontják el a kedvem. Pedig a kedvenc ünnepem, én egy igazi téli emberke vagyok, dehát... Látjátok az első szegény már le is van pontozva.


Én goodle képkeresőbe írok be angolul, mert úgy többet ad ki, pl.:


[link]


[link]


[link]

2013. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Ááá, nem szabad velük törődni. Tudod mit? Én már harmadik éve fogom a Halloween-t is ünnepelni. Az is hangulatos, arra is lehet készülni. Jópofa, játékos... Tudom, egyesek szerint ez főbenjáró bűn.

De, ha én ettől jól érzem magam, kinek mi köze hozzá? Nem hiszem, hogy bárkinek is ártanék vele!

2013. szept. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Én is így vagyok vele :) és nem Amerika majmolásból! Wikipedián lehet utána olvasni a mindenszenteknek. Szerintem nekünk se esne jól, ha leszólnák a farsangunkat nem? Mi rossz van egy ünnepben?

Persze, hogy kiadásokkal jár, de ha valaki nem akar ünnepelni akkor ne költsön és akkor neki nem jár kiadással. Nem kötelező.

Valamiért mégis megveszik a karácsonyfát és valamiért mégis megveszik az ajándékokat. Ha nem szeretik miért csinálják? Ha a társadalmi nyomásra, akkor elég gyenge jelleműek. Olyat csinálnak amit nem akarnak, és még mi lennénk a képmutatóak? Mi akik élvezzük? Visszás, mit ne mondjak.

2013. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Ezért nem szabad mások véleményével törődni. Én sem szólom le azt, aki szerint a templomban némán imádkozva, és elmélyülve kell tölteni az ünnepet. Ha neki úgy szép és jó, akkor tegye azt, kívánom, hogy a lehető legjobban érezze magát.

Nekem más az ünnep, ennyi.


Szerintem az embereknek nem kellene állandóan ítélkezniük egymás felett. Sokkal jobb lenne az élet...

2013. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. :)

Örülök, hogy sokan vagyunk így. Mindenkinek ment a zöld kezecske.

2013. szept. 10. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!