Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nektek hogy telik a december...

Nektek hogy telik a december 24. -e? Másnak is rohanás az egész nap?

Figyelt kérdés

2013. szept. 28. 10:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
csak elötte nap van rohanás!próbálj mindent elintézni elötte lévő napokon!gondoskodj róla hogy nyugalom legyen! tervezz el mindent hogy még mit kell csinálnod és akkor nem lesz rohanás!nekem bejött! ;)
2013. okt. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

24-én nyugi van,békesség,és édes kettes.


22-23-án rendberakjuk a lakást,veszünk fát és feldiszitjük,sütök sütit,előkészitem a 24-i kaját,csak sütni kelljen sütőben (általában valamilyen göngyölt hús,az úgy finom ha pácolódik).

24-én kelünk amikor kedvünk van,ágyban reggeli,beteszem a kaját a sütőbe,vissza az ágyba,ebéd,elvagyunk édes kettesben,ajándékbontás,megnézünk valami filmet,társaozunk,elmegyünk sétálni egyet,vacsi,és csak vagyunk összebújva,nézzük a fát.


Életem első 23 éve veszekedős,rohanós,családlátogatós,szenvedő karácsony volt,páromnak dettó.Így saját hagyományt teremtve 24-én kettesben.

25 egyik szülő,26 másik szülő,és a nagyszülők is ott vannak,következő éven forditva.

Első 2 évben háborogtak,azóta megszokták.

2013. okt. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Munka kb fél 1-ig, utána go haza, vár a 2évesem és a Férjem. Gyors ebédeltetés, altatás. Mig a Pici alszik, fadíszítés. Idén végre hármasban töltjük a Karit -reményeim szerint-. Eddig mi mentünk ide-oda vagy hozzánk jöttek. Utáltam! Most végre nyugi lesz! De nincs kizárva, hogy Anyósomék a Dédivel karöltve. Ha így lesz, sütit kapnak és slussz! Rühelltem azt az asztalkörülücsörgős-zabálós Karácsony estéket!

Idén talán fellélegezhetek...

2013. okt. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Röhej, hogy valakit azért leszavaznak, mert őszintén leírja, milyen a szentestéje. :)
2013. okt. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
kész káosz...vásárlás..tömeg nyomor.akkor anyával megyünk a Vörösmarty térre nézelődni.rohanás az egész nap...25-én meg nyugalom van.békés nap..beszélgetés..meleg karácsonyi szoba.meg hitt környezet:) mézes kalács illatú illó olaj.. csodás:)
2013. okt. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Itthon ül ilyenkor már mindenki, esszük a sütit, szaloncukrot, meg ebéd után am van ajándékozás, ozt ennyi:D Takarítás már előző nap megvan:D:D
2013. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
*ja várjunk,meg fadíszítés is vmikor aznap, arról órát nemtok mondani, h mikor; meg 25-26-án jönnek vendégek, ozt akkor sztorizgatás, meg társasjátékok:)
2013. okt. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!