Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyra ajándékötletek?

Karácsonyra ajándékötletek?

Figyelt kérdés

tudom még korai de én szeretem előre látni a dolgokat

nincs ötletem hogy kinek mit adjak karácsonyra, tavaly kb. mindenki parfümöt adott egymásnak de tök véletlenül

anya:tavaly megkapta azt a parfümöt amit annyira szeretett volna, már varrtam neki terítőt, főzni annyira nem szeret szóval az ilyen receptes dolgok is kilőve

apa: nem is tudom..ő fázós ezért minden karácsonykor kap zoknit meg ilyeneket de most valami más kéne

bátyám, 24éves:imádja a trabantokat, de van már neki könyv,kulcstartó,bögre,póló,kép,terítő,hűtőmágnes minden van már neki és kifogytam az ötletekből


lécci segítsetek!

normális válaszokért megy a zöld kéz! előre is köszönöm


2013. okt. 1. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom ez így nem annyira meglepetés jellegű, de én úgy gondoltam mindenkivel iratok egy listát, hogy mit szeretne, és arról szemezgetünk majd a többi családtaggal. :) Bátyádnak trabantja is van vagy csak imádja? Mert ha van autója akkor üléshuzat mindig jól jön, vagy vehetsz bele illatosítót, ilyesmit. Apukád ha fázós, lehet kapni ilyen önmelegítős kis csillagokat Avon katalógusban, amit télen csak berak a zsebébe, megnyomja és már melegít is. :) Anyukádnak esetleg valami trendi ruhadarab? Sok helyen lehet kapni csomagban körsálat sapkával vagy sálat kesztyűvel, ha megnézed milyen színű kabátja van, tudsz hozzá illőt választani. Hirtelen jobb ötletem nincsen, mivel nem írtad van-e valamilyen kedvenc elfoglaltsága/hobbija. :)
2013. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen van trabatja kettő is :)

anya nagyon sokat dolgozik ezért nem sok idő jut saját magára ezért sem tudom annyira hogy ő mit szeretne mert folyton dolgozik

de amiket írtál jó ötlet :) én még arra gondoltam hogy talán egy trabantos posztert adnék neki csak nem tudom olyat honnan szerezhetnék be

2013. okt. 1. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Tessék, trabantos poszter :)

[link]


Egyébként ha van olyan cég nálatok ahol nyomtatnak pl. bögrére, pólóra, ott általában posztert is készítenek ha viszel hozzá pendrive-on egy nagy felbontású képet. :)

Ha sokat dolgozik anyukád, esetleg nézz utána mi az ami könnyítené a munkáját/hasznát vehetné a munkahelyén. :)

2013. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm szépen :)
2013. okt. 1. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!