Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit készítsek rokonaimnak...

Mit készítsek rokonaimnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

11 éves lány vagyok és saját kezűleg szeretnék karácsonyi ajándékokat csinálni:-anyukámnak

-apukámnak

-2 tesómnak

-nagyszüleimnek


anyukám közgazdász, szeret sütni-főzni, apukám mezőgazdasági irányító, több kertet művel egyszerre amit szeret is, lánytesóm a Semmelweis orvosi egyetemre jár, imádja az állatokat, fiútesóm a Corvinus egyetem kertészeti szakán tanul, szeret sportolni.


Hát nagy vonalakban ezekkel foglalkoznak a családtagjaim a nagyszüleimről nem nagyon tudok írni de nekik nagyjából egyformákat szeretnék.


Házilag szeretném az ajándékokat elkészíteni, lehetőleg ingyen.Minden ötletet szívesen várok.


Előre is köszi

(Bocsi, hogy kicsit hosszú lett)



2013. okt. 26. 19:48
 1/2 anonim válasza:

anyukádnak csinálj kartonból receptkönyvet (netről írj ki recepteket)

apukádnak csinálj papírból valami traktort vagy csak rajzolj neki.

tesódnak (nővérednek) varrj valami plüssállatot régi ruhából pl készítsd el a formát (legegyszerübb a harisnyából kígyó) majd tömd ki anyaggal vagy szivaccsal vagy ha nincs más zsebkendővel :)

bátyádnak csinálj mondjuk egy origami virágot (nézz a neten) vagy csinálj a kedvenc sportágának megfelelő labdát, mondjuk fehér anyagból, szintén kitömöd, és rárajzolod mondjuk a mintát és kész a plüss labda vagy párna.

nagyszüleidnek varrhatsz párnahuzatot. mondjuk régi huzatokat szétvágsz és összevarrod őket és szép mintás kispárnahuzat, vagy ha nagyot akarsz csinálhatsz egy terítőt így anyagdarabokból, vagy lepedőt. vagy csinálhatsz pénztárcát is nekik, vagy kartonból irattartót, ezt akár a szüleidnek is. vagy szintén kartonból ceruzatartót.


remélem tudtam segíteni, ha kérdésed van nyugodtan írj és adok még tippeket :D

2013. okt. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. okt. 28. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!