Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek neki karácsonyra?

Mit vegyek neki karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tehát 20 éves fiú vagyok, szintén 20 éves barátnőmet szeretném meglepni születésnap és karácsony alkalmából !

Sajnos messze lakik, 125 km, de ez ellenére is nagyon jól megvagyunk. Olyan ajándékot szeretnék adni, ami ötletes, frappáns. Most mondok egy hülye példát... kindertojás közepében lévő figura helyére gyűrűt rakni.

Hasonló ötleteket szeretnék tőletek! Előre is köszönöm! :)



2013. okt. 27. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyott volna el akkor én ezt terveztem Bnőm szül napjára. Mivel imádja a csokit egy csokor csokit akartam. Hátulról annyit lát egy csokor virág mert lett volna benne 1-2 szál de mikor megfordítom látszott volna, hogy csomó csoki egy virágcsokorban. Illetve írj neki egy szép levelet amiben összefoglalod az eddigi kapcsolatokat, hogy köszönöd, hogy van neked boldoggá tette az életed megemlíthetsz régebbi emlékezetes eseményeket benne meg ilyesmik.
2013. okt. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!