Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » SOS! Sziasztok! Segítség...

SOS! Sziasztok! Segítség légyszi! Mit vegyek testvéreimnek, szüleimnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Készíthető dolgok is jók, de olcsó legyen! Anyukámnak, apukámnak, és öt testvéremnek. Anya szereti a díszeket, cipőket, ruhákat. Apukám a vonatokat, a horgászatot és a síelést. Fiútestvérem szereti a fényképezőgépeket és van egy felesége, szóval együtt is lehet egy közös ajándék. A 2. fiútesóm szereti a kocsikat. A 3. a cukrászatot. A nővérem szereti a ruhákat, cipőket. Mit gondoltok, mi legyen az ajándékuk? Tudom hogy még sok időm van, de sokan is vagyunk, ezért SOS!
2013. okt. 13. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Anyudnak és nővérednek én ilyen utalványt szereznék. Vannak olyan boltok ahol árulnak ilyen utalványokat amiket x időn belül kell felhasználni bármelyik olyan boltba.


A 3-as számúnak meg valamit sütnék... :D

2013. okt. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Anyukádnak vásárlási utalványt + bonbont.

Apukádnak mondjuk vonatmakettet,és egy finom bort(ha szereti),vagy valami finom csokit,vagy valami horgászathoz szükséges olcsó cuccot.

A fiútestvérednek objektív bögrét,és bele csokikat,a feleségének meg,ha szeret főzőcskézni,akkor valami szakácskönyvet,amibe felírhatja a receptjeit!

Második fiútesódnak veteránautó makett,+ csoki mondjuk.

Harmadik fiútesódnak cukrászkönyvet! Én tavaly kaptam egy olyat,amibe mindenféle különleges muffinokról ír,képpel,és recepttel!

Nővérednek is vásárlás utalványt,és csokit,vagy ha ismered az ízlését,akkor valami szép cipőt!

Remélem,hogy az ötleteim közül találsz valami használhatót is!:)

2013. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát az utalványokhoz nincs pénzem maximum 1000 forintot tudok egy személyre rá költeni, de a makettek azok jó ötletek! köszönöm
2013. okt. 13. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:

csinálj díszeket saját kezűleg. :) vagy válogass össze pár fotót és hívasd elő. az olcsó :) én egyik évben pl egy naptárt csináltam, és minden hónapnál volt egy családi fotó. de teatasakokból is csinálhatsz valamit. itt van pár oldal, hátha segít :)

[link]

[link] ezt én is megcsináltam, egyszerű és klassz lett :)

[link]

[link]

2013. okt. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!