Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Páromnak karácsonykor adjam...

Páromnak karácsonykor adjam oda az ajándékot amit szilveszterre szeretnék használni?

Figyelt kérdés

A kérdésem eléggé megválaszolja magát, de leírom miért így tettem fel.

Január 1-én ismerkedtünk meg, már 3 éve együtt vagyunk (ebből 2,7 éve közösen egy háztartásban).

Kitaláltam, hogy gravíroztatok egy poharat, amire még pontosan nem tudom milyen sorrendben és megfogalmazással, de az lesz írva, hogy boldog 3. évfordulót és sikeres új évet kívánok! De ezt még nem gondoltam ki konkrétan. Persze szívhez szólóbb lesz a szöveg.


Szerintetek ezt karácsonyra adjam neki, vagy szilveszterkor kapjam elő? nem tudjuk, hogy lesz a szilveszter. Eddig szórakozóhelyre mentünk, nem vagyunk romantikus típusok. De úgy érzem, hogy a szilveszterhez nagyon is illik egy ilyen pohár, illetve a gravíroztatás nem kérdés, ha már ekkor jöttünk össze.


Mit gondoltok, hogy legyen ennek az átadása?


2013. okt. 30. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Én karácsonyra mást választanék, -ha már ajándék!

A pohár nagyon jó ötlet szilveszterre, de csak akkor, mivel időponthoz kötődik!

2013. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen, ez igaz.

csak ha nem leszünk itthon... tehát egy üvegpoharat nem hiszem, hogy vinném magammal bárhova is. Másnap odaadni az meg milyen?

ezért még mindig döntésképtelen vagyok. Pedig nagyon örülne neki, és eddigi legjobb közös ajándékom :)

2013. okt. 30. 11:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem add oda szilveszter napján, nem kell este, nem kell a buliban, de ha a napján, mondjuk délelőtt adod oda, amikor még otthon vagytok, vagy mielőtt indultok, akkor aznap is adtad oda és mégsem kell magaddal cipelned.
2013. okt. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm szépen a segítséget :)
2013. okt. 30. 11:36
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
egy jó csajt!
2013. okt. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg add neki elsején!

Végülis akkor van az évfordulótok!

2013. okt. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem is elsején add neki oda, és szerintem vmi évfordulós szöveg elég a sikeres újév az ki is maradhat
2013. okt. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!