Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mikor kezdenek el készülődni...

Mikor kezdenek el készülődni a Karácsonyra akik leg korábban kezdik?

Figyelt kérdés

Én most láttam a városban ,hogy valahol már kint

vannak a fények.Kicsit korán nem???



2013. nov. 2. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már olyat is hallottam, hogy júliusban kezdte valaki megvenni a karácsonyi ajándékokat.
2013. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A bátyámnak régebben volt egy olyan hóbortja, hogy október 20-án feldíszített egy műanyagfenyőfát-
2013. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már múlt héten láttam karácsonyi díszeket a boltba..meg mikulásokat..


Én egyébként nov közepén kezdem el kigondolni kinek mi kéne.

2013. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Most láttam az új Erste bank reklámot ami karácsonyi már. A Tescoban már műfenyőket és díszejtet égőket árulnak. Nagyon szeretem a karit, de ez korai.
2013. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Legkorábban, december 27-én.:D
2013. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Szerintem ezek a díszek csak szimpla dekorációk, lehet hogy még nem karácsonyi. De akoinek sok tennivalója van karácsonyra az nemsokár akészüldődhet, mert már csak másfél hónap :D Légyszi nyomnátok nekem egy-egy zöld kezet? Mindenki leírt engem pedig mindig megpróbáltam jó válaszokat adni és most szeretnék kicsivel több százalékos lenni úgyhogy légyszi segítsetek :(
2013. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Adtam egy zöldet!!
2013. nov. 2. 22:14
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy "legkorábban" egybe kell írni.


Amúgy én október közepe óta tervezem és veszem az ajándékokat.

2013. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Apósom még tavaly augusztusban már feldíszítette a műfenyőt, csak azért mert lakást cseréltek a sógorommal és hogy ne kelljen decemberbe ezzel szenvednie, persze a karácsonyfa a sarokban volt a szekrény mellett és le volt takarva egy hatalmas pokróccal, de ott volt. és már december legelején fel volt állítva a nappali közepére majdnem és egész nap már világítaniuk kellett az égőknek.

De hallottam már olyanról is bár ő nem személyes ismerősöm aki már október végén összegyűjtötte az ajándékokat, be is csomagolta, sőt még az izzókat is felrakta már a ház különböző helyeire, és amint jött az első advent egyből fényáradat mindenhol egészen január 6 ig. És állítólag már az egész falu úgy nevezi hogy a karácsony megszállottja, mert mindig ő kezdi a leghamarabb.

Mi a barátnőmmel már csak azért nem kezdjük el december legelején mert nem akarjuk hogy addigra már kiölje belőlünk a lelkesedést az ünnep iránt. Mi mindig olyan 15-20-a körül díszítjük fel a házat meg minden, 23-án pedig felállítjuk a karácsonyfát és ennyi, csak mert 24 én reggel már a szüleimnél szoktunk lenni kell is és hogy ne kelljen 25-én délelőtt azzal szenvedni sokat még a gyors főzés meg minden mellett mert hozzánk akkor jönnek a párom szülei, és addigra mindennel készen kell lenni.

2013. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pont most készítek kézzel díszeket :)
2013. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!