Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ciki használt játékot adni...

Ciki használt játékot adni ajándékba?

Figyelt kérdés
Kicsi fiam 2 éves és nagyon szép állapotban lévő, de használt játékokat vettem neki. Viszont egyfolytában gyötör a bűntudat, hogy nem tudok neki újat venni. Nagyon gáz?
2013. nov. 11. 08:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Nézd, szerintem egyáltalán nem gáz.

A gyereket úgysem igazán fogja érdekelni, hogy új vagy használt. Ahogy írod az új nem megoldható, így legalább megkapja.

Ne legyen bűntudatod emiatt!

2013. nov. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Végülis igaz, hogy úgysem fogja még felfogni. Köszönöm a válaszod!
2013. nov. 11. 09:06
 3/12 anonim válasza:
100%

Nem gáz ha saját gyermekednek veszed, de ha más gyermekének veszed ajándékba az már nem illik, akár milyen olcsó is legyen de új legyen ha máshova ajándékozol valamilyen alkalomból.

Ha csak azért mert felesleg neked és tovább adod az megint más de venni másnak használtat az gáz.

Ha meg saját családban veszed saját gyermeknek akkor az nem gáz, mivel néha még az új hamarabb szétpotyog mint a használt.

És vannak akik szinte alig használták csak megunják és aprópénzért megválnak tőle, na az megéri saját részre.

2013. nov. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, csak más gyereknek lenne az. Észre se fogja venni.
2013. nov. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Afrikában egy szebb fadarabbal is elvannak a gyerekek, úgyhogy talán a tiéd is túléli, ha már korábban más földi halandó is hozzáért az ő tökéletesen szabott, elkészített gyerekbarát szabványú játékához.
2013. nov. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. nov. 11. 12:17
 7/12 anonim válasza:
Még más kölykének is adhatsz használt cuccokat, csak a képmutató parasztja fogja visszaadni.
2013. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Azért nyilván egy eü. tisztítás kell mindenképp, de gondolom ez magától értetődik.
2013. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen a tisztítás megvolt. :)
2013. nov. 11. 19:02
 10/12 anonim válasza:
Elárulod, hogy miket vettél? Az én kisfiam is nemsokára 2 éves, és nem sok ötletem van.
2013. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!