Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen konyhai gépet vegyek...

Milyen konyhai gépet vegyek anyának karácsonyra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lassan elkezdek karácsonyi ajándékokat venni. Apának és a hugomnak már nagyjából kitaláltam, anyának pedig valamilyen konyhagépet szeretnék venni. Gondolkodtam, hogy bizsut vegyek de nincs értelme mert néha felvenné egyébként meg csak porosodna, főzni viszont kb kétnaponta szokott tehát legalább használná. 14 éves vagyok szóval nem kell nagy tételre gondolni 5-6 ezer forint a keret. A baj csak az, hogy ebben az árfekvésben vannak gépei; kávéfőző, vízforraló, botmixer, habverő, kenyérsütő, gofrisütő. Szóval nem tudom mit vegyek, ami van az működik pár éves gépek. Szerintetek mit vegyek? Előre is köszi! 14/f

2013. nov. 16. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi helyetek van? Lehet, hogy inkább egy fenyőfa alakú tepsit vehetnél, ha már mindenféle gépe van. Mi a családban egymással is össze szoktunk beszélni, és esetleg közösen veszünk valamit, úgy magasabb árfekvésben is lehet. Vehetsz több kisebb konyhai eszközt: jó minőségű zöldségvágó kés, pizzavágó, süteményszaggatók (kiszúróformának is mondják), összehajtható szilikon gyúrótábla (nekünk van, nagyon praktikus szerintem), jénai tál, ezek az ötleteim.
2013. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hely az van elég. Tepsi van, edények is, most vett magának új késeket. Valami olyan kisgép kéne amit használ is az ember.
2013. nov. 16. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:

melegszendvics-sütő? nekünk ilyen van,már pár éves,de jól bírja :)

[link]

2013. nov. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Aprítógépet. Én minden nap használom,a hagymától a jégkockáig,a hústól a mákig.

Arra kell vigyázni,hogy pillanatkapcsolós,tehát csak 3 másodpercig lehet nyomni,mert leég.tehát akár 20-30 szor is,de csak nagyon rövid ideig.

2013. nov. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A gofrisütő egyben melegszendvics sütő is, de azért köszi. Ez az aprító jó dolognak tűnik kicsit utána nézek. :)
2013. nov. 16. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vagy beszélj össze apáddal és vegyetek ketten valami jó minőségű parfümöt. Vagy vásárlási utalványt parfümériába.


De ez a tipp csak onnan jött, hogy mi (mármint a hugom meg én) is sokszor vettünk konyhai felszereléseket ajándékba, aztán végignéztem hogy kerülnek egyre magasabb polcra, mert ugye amit nem használ az ember gyakran, azt nem kell hogy könnyen elérje... :)

De van itthon pl. 4 alkalommal használt gyümölcscentrifuga - megvettük, kipróbáltuk, öröm-boldogság, visszatettük a dobozba aztán ott van évek óta. :)

2013. nov. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!