Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ajándék közeli...

Karácsonyi ajándék közeli családtagoknak? Semmi ötletem nincs.

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, a szüleimnek és a húgomnak szeretnék venni valami karácsonyra. Nem gondoltam drága ajándékokra, sajnos nincs túl sok spórolt pénzem. Bővebben róluk, hátha segít:

Édesanyám 39 éves, irodai dolgozó. Nem iszik, nem dohányzik. Hobbija a főzés, gobelin, olvasni nem nagyon van ideje. Szereti a szobanövényeket is, de a születésnapjára azt kapott tőlem októberben, nem szeretnék megint azt adni.


Édesapám 43 éves, a MÁV-nál dolgozik, középvezetői beosztásban. Nem dohányzik, viszont iszik bőségesen sajnos. Hobbija egyedül az olvasás, bár szabadideje nem sok van.


Húgom 11 éves. Az ő esetében vagyok a legtanácstalanabb, ami azt illeti. Semmilyen tantárgy nem érdekli, ennek ellenére jó tanuló. Olvasni nem igazán szeret, egyedül a Geronimo Stilton-könyveket bújja, de azokból meg más szinte mindent olvasta, ha nincs is meg, cserélgeti a barátnőivel. Kedvenc állata a nyúl, milliárdnyi plüssnyula van, azt nem szeretnék venni.


Ha valakinek esetleg van valami ötlete, nagyon megköszönném. :)



2013. nov. 17. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy hogy vagy vele de én pont azért mert nincs sok pénzem saját kezűleg készítek mindenkinek ajándékot.

Anyukádnak készíthetsz vagy vehetsz egy szép receptes könyvet amibe recepteket írhat:)


Apukádnak konkrétan nem tudom mit adhatnál,de valami könyvvel kapcsolatos dolgot.(amilyen könyveket szeret abban a témában valamilyen könyv) De nyugodtam írj, hogy milyen könyveket szeret hátha tudok segíteni:)


A húgod nem olvasta a Tea Stilton-os könyveket? Szerintem az sokkal inkább való lánynak. Próbálj meg valami más könyveket is megismertetni vele! pl.Pöttyös könyvek, én imádtam őket,ezek közül is Balázs Ágnes Lufis könyveit olvastam:

-Lufi és a párizsi randevú

-Lufi és a hóba rajzolt szív

-Lufi és a nyolcpecsétes titok

-Lufi és az elcserélt születésnap

-Lufi és a hajmeresztő szerelem (ez volt a kedvencem:D)

-Lufi és a boszorkányfarsang

-Lufi és a zűrös vakáció

-Lufi és Szamóca


Remélem segítettem valamit.

2013. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)


Anyának a receptes könyv tárgytalan, húgom olyat készít neki. Pedig erre én is gondoltam. :)

Hát.... én nem igazán értek az ilyesmi témákhoz, amiket apa olvas, de általában háborús és történelmi regényeket szoktam a kezében látni.

Jaj, dehogynem olvassa a Tea-sat is, de nekem gyakorlatilag egyre megy, hogy most Tea vagy Geronimo. :D Viszont ezekkel a könyvekkel sokat segítettél, az elcserélt szülinapos a tartalom alapján pont neki valónak hangzik, meg is rendelem online azt hiszem. Nagyon szépen köszönöm még egyszer. :)

2013. nov. 17. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Anyukádnak esetleg egy locsolókannát (mert szereti a szobanővényeket) vagy valami konyhai eszközt. Ez szerintem nagyon jópofa: [link]


Apukádnak talán valami könyvjelző (saját kezűleg is elkészítheted) és mellé még valami.


Húgodnak meg szerintem jó ötlet a Lufis könyvek egyike.

2013. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1.vagyok


Én szeretem a történelmi regényeket,pl.Herczeg Ferenctől:

-Pogányok

-Az élet kapuja

-A fogyó hold

-A hét sváb


Én csak ezek közül a Fogyó holdat olvastam, nekem tetszett:)

2013. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2013. nov. 18. 07:25
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is. :)
2013. nov. 27. 17:06
 7/7 anonim válasza:
megvan már,hogy mit csinálsz/adsz?
2013. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!