Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a 8 éves kishúgomna...

Mit vegyek a 8 éves kishúgomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
20 év van köztünk a húgommal és nem igazán tudom minek örülne manapság egy 8 éves kislány :( Várom az ötleteket, max 30-40 ezret tudnék rááldozni az ajándékra. Köszönöm

2013. nov. 19. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van.rá40ezred és nem tudod mit vegyél? Mit ne momdjak jó kreativ vagy. Te ismered, én mondhatom hogy vegyél neki "rózsaszín csillámpónit" ha pl. fiús és az autós játékok érdeklik...
2013. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kérd meg, hogy írjon egy listát, mit szeretne a Jézuskától (ha ugyan még áll ez a teória a lelkében) mondd neki írjon fel sok dolgot amire vágyik, aztán kiválasztod belőle
2013. nov. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Természetesen tudnék venni ajándékot, nem vagyok komplett idióta. :/ Igazából arra gondoltam hogy nincs-e valami trend mint pár éve volt a kislányoknál a Hanna Montána. Na mind1 úgy látombölcsebb lesz ezt a kérdést a játékárusítóknak feltenni....
2013. nov. 19. 22:46
 4/11 anonim ***** válasza:
A mi 8 éves rokonunknál most a kreatív dolgok a trendik. Tavaly kapott gyöngykészletet amihez volt valami lap amire rátetted és összevasaltad a gyöngyöket. Most utoljára valami festéktoll készletet kapott sablonokkal, ez is valami újdonság. Emellett a legtöbb 8 éves kislány imádja az állatos dolgokat (persze mindegyiknek más állat a kedvence, ezt érdemes kipuhatolni). Szóval szerintem ezen a kreatív vonalon érdemes kutatni, minden kislány szeret alkotni. :)
2013. nov. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem 30-40 ezer egy kicsit sok ajándékra, de ez a te dolgod. Ajánlataim: telefon, tv, számítógép, laptop.
2013. nov. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
49%
Nem tudom,milyen lány,de ha lányos,mindenképpen legyen valamilyen barbi,vagy ilyesmi,vagy társasjáték,és plüssjáték. Csatlakozom ez előző kommentelőhöz,miszerint listát kéne írnia :)
2013. nov. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Na ezeknek tuti örülne:


[link]


[link]


[link]


[link] (ez lefoglalja és még hasznos is )

2013. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ez se rossz:


[link]

2013. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Barbie baba ,monster high baba ,babaház ,puzzel
2013. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kameko-san ***** válasza:
Az én húgomnál (30.-án lesz 9) most a Monster High jön be. Abból meg lehet babát, színezhető táskát, ruhát, meg minden egyebet venni. :)
2013. nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!