Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit vesztek a párotoknak...

Ti mit vesztek a párotoknak és magatoknak karácsonyra?

Figyelt kérdés

2013. nov. 19. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Magamnak semmit,minek.Amugy is megvan mindenem.Párom mint mindig telot kap,mert karácsonyra mindig paffra vágja:))na nem valami okosat.Nix rongyrázás.majd okosan elég neki ha hívni tud.Ennyit ért hozzá:)))
2013. nov. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Poroltót vagy csiszológépet kértem én, ő pedig akváriumot.

34n

2013. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Semmit. Nem szoktunk ajándékozni, nem az a lényeg. Évközben is megvesszük egymásnak és magunknak, amire szükségünk van.
2013. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Magamnak semmit és nem is tudom, mit kapok a férjemtől.


Én a férjemnek valami technikai kütyüt vettem - nem tudom a nevét, a munkatársa segített beszerezni.

2013. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem fogok neki tudni venni. :( Januártól lesz csak munkám. De mondta is, hogy semmit ne vegyek. Magamnak amúgy sem szoktam ajándékot venni. :D
2013. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Egymásnak semmit. Amúgy sem szoktunk, nálunk ez "alapszabály", inkább közös programot szervezünk azon a pénzen, amiből ajándékot vennénk, vagy épp a többi családtag ajándékára áldozunk többet :)

Idén meg a leendő esküvőnk is közbeszól, kell a pénz gyűrűre meg ruhára, még ha nem is sok, úgyhogy örülünk, ha a család többi tagjára lesz elég pénzünk. Egy fotóalbumot szeretnénk max. karácsonyra összehozni, mert 4 év alatt még nem "sikerült"...Most szeretnénk egyet, még a házasságkötés előtt, "szabad évek" címszóval :D

2013. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
61%

Mi megbeszéltük párommal, hogy idén karácsonykor nem ajándékozunk, mert nem úgy állunk anyagilag, amire szükség van, azt pedig úgyis meg kell vennünk. Sütünk-főzünk közösen, stb., úgyhogy azért karácsonyozunk. Aztán majd lesz ez máshogyan is... :)


Magamnak amúgy sem szoktam karácsonyi ajándékot venni. :D

2013. nov. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Elmegyünk kettesben gyerek nélkül egy wellness hétvégére. Ez lesz az ajándékunk.
2013. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!