Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Egy napra megyek Bécsbe....

Egy napra megyek Bécsbe. Tudnátok ötleteket írni, hogy mit nézzek meg az adventi vásáron kívül?

Figyelt kérdés
Iskolai szervezésben megyek egyébként.

2013. nov. 24. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Stephans Dom, a metróhálózat, DC Tower, Schönburnni kastély, Bécsi Állatkert, Belvedere, az új Hauptbahnhof. Ezeket érdemes, de szerintem nem fér bele az összes egy napba.
2013. nov. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! :)

Nem baj..majd kiválasztok néhányat. :D

2013. nov. 24. 13:21
 3/9 anonim ***** válasza:

A stemphans Dom és a Schünbrunni Kastély-t feltétlenül.


Én is voltam egy ilyen egynapos "non-stop" bécsi kiránduláson és nagyon jó volt. Gyönyörű lesz!

2013. nov. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Juuj de jó! *_* köszönöm a választ! :))
2013. nov. 24. 23:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Hundertwasser-ház még a leírtakhoz. Nekem tetszett! :)
2013. nov. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) :D
2013. nov. 26. 21:27
 7/9 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok!


A vásárban alsó hangon 2-3 órát el fogtok tölteni. Az... Az leírhatatlanul szép! Ja igen! Egy javaslat! Amikor a Schünbrunni Kastélynál jársz, feltétlenül igyál puncsot. Én is ott ittam, nagyon jólesett, a hidegben meg az esőben! Egyél csipszet, amit ott helyben készítenek el neked, és nagyon finom. Szemed láttára megpucolják a krumplit! Aztán mi volt még?.... Ja igen. Ilyen óriás fánkot vagy mit. Igen azt hiszem óriás fánk volt. Olyat is venned kell! Kb 20 cm volt az átmérője a fánknak!!! És vagy 5 cm magas. És mindez meg volt töltve, akár vaníliával, csokival, lekvárral, mindennel amivel kérted. Mennyei volt! Aztán a vásárban meg feltétlenül egyél wurst-ot! (hosszú zsemlébe tesznek kolbászt vagy virslit, plusz mustár/ketchup)

2013. nov. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hű....köszönöm, felírom ezeket. *_*
2013. nov. 28. 06:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Csokigyár, Madamme Tussuo panoptikum.
2013. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!