Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek nővéremnek karácson...

Somogyi.gergo kérdése:

Mit vegyek nővéremnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Segítséég.!!..nemtudom mittegyek ilyenkor már rég megvettem az ajándékát, de most semmi ötletemsincs...

A nővérem 21 éves,és egy éve költözott el a lakásába pestre,esetleg oda ha tudtok valamit kitalálni segítsetek.az ár az nem fontos (ugy kb 0-20ezer ftig)elore iskodzi



2013. nov. 24. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél neki egy műpéniszt.
2013. nov. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Egy jo parfumot???
2013. nov. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Magának főz? Mert akkor lehet valami konyhai cuccot ami megkönnyíti az életét. Ha pl. egyetemista, sokat kávézik akkor lehet kapszulás kávéfőzőt. Vagy vehetsz neki bérletet színházba, állatkertbe, ahová járni szokott. Egy másik opció hogy vásárolsz neki ajándékutalványt mondjuk egy masszázs vagy szépségszalonba.
2013. nov. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Black Monster dildót.
2013. nov. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.!

Eddig mindig parfümöt vettem általába.

Igen egyetemista és tavaly karácsonyra vettem neki egy dolce gusto kávéfőzőt, színházba elmegy a barátaival néha, állatkertben velemvolt..a szépségszalon az nem rossz ötlet,köszi.!

2013. nov. 25. 07:05
 6/8 anonim ***** válasza:
A nagyobb ruhaboltokban lehet venni ajándékkártyákat is (pl. C&A), ilyenkor rátesznek egy összeget, és arra költi, amire szüksége van. Szerintem mentő ötletnek nem rossz.
2013. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Timi179 válasza:
100%
ha egyetemista akkor sok a stressz, tanulás... egy wellnes csomit készítenék neki! :-) Illatgyertya, arcpakolás, valami levendulás... :-)
2013. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez is egy jó ötlet!;)
2013. nov. 26. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!