Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csajok! Ti mit kértek Karácson...

Csajok! Ti mit kértek Karácsonyra a Párotoktól?

Figyelt kérdés

Idén valamiért a párom nem tudja mit ajándékozzon nekem, ezért megkérdezte, hogy mit szeretnék, van-e valami kívánságom. Nem tudom mit kérjek, valahogy nincs most semmi amire vágynék. Ezért lennék kíváncsi arra, hogy Ti mit kértek Karácsonyra.

Amúgy nem jellemző rám az ötlettelenség, azt pl. már tudom, hogy én kinek mit fogok majd adni, már csak a beszerzés van hátra! :)


L 27



2013. nov. 27. 19:22
 1/6 anonim válasza:
csináljon neked mézeskalácsot, amit ő díszít ki :D
2013. nov. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én fritőzt kértem mert hiába van de hát egy idő után a jótündér se tudja levakarni róla a ragacsos olajat,így egy szuper 2 kosaras fritőzt választottam meg egy gyönyörű szövetkabátot mert már a régi elég elhasznált,alig várom hogy megkapjam őket :)
2013. nov. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem én megbeszélném vele,hogy ne vegyünk egymásnak semmit. Nincs is olyan kívánságom most, ami csak így teljesíthető lenne.
2013. nov. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
színházjegy
2013. nov. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is javasoltam, hogy ne ajándékozzunk semmit, ha ennyire nincs ötlet, de abba nem ment bele. Plusz én már meg is vettem az Ő ajándékának egy részét..
2013. nov. 28. 21:44
 6/6 anonim válasza:
Az enyém is ötlettelen, pedig én aztán olyan egyszerű ember vagyok.... Ha véletlen olvasná: KOZMETIKAI KEZELÉST és SZÍNHÁZBÉRLETET...na aztat szívesen vennék :))))
2013. nov. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!