Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van itt valaki, aki nem...

Van itt valaki, aki nem szereti a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Ha tudtok, egy kis indokot+kort is írjatok! :)

2013. nov. 19. 21:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
86%
a karácsonyt csak az nem szereti aki nem érti a lényegét, és csak a pénzköltést, rohanást látja benne, illetve ha nincs kivel együtt ünnepelnie (különböző okokból).
2013. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Én a Karácsony annit szeretem, mert nagyon csinos.
2013. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretném a karácsonyt, ha nem a vizsgaidőszak közepén lenne :(

Igazából a vizsgaidőszakot utálom, de az érzés kihat a Karácsonyra is, mert így csak egy letudandó programnak érzem, ami elveszi az időmet a tanulástól.

Tudom szomorú, hogy így érzek, remélem hamarosan újra fogom tudni szeretni, mert egy csodálatos ünnep!

2013. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
3-as vagyok, a korom lemaradt: 21 éves vagyok.
2013. nov. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
97%

Nekem a tesóm nem szereti,azt mondja,hogy túl "mű" lett az ünnep,nem vagyunk vallásosak,minek ünnepeljünk? Szerinte minden nap ugyanúgy szeret minket,nem csak karácsonykor,nem kell ezt megünnepelni.

Hatalmas viták szoktak lenni itthon,mivel én pedig egyenesen karácsony-fanatikus vagyok.:D

2013. nov. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretném szeretni, de nem igazán szeretem. Valahogy sose sikerül, úgy ahogy én azt elképzelem. Nálunk sajnos nincs meg a hangulat hozzá itthon, és emiatt már évről évre én is úgy vagyok itthon, hogy minek próbálkozzak. Am nálunk sem a drága ajándékokról szól. De én úgy szeretném ha tényleg összeülnék a karácsonyi ebédhez/vacsihoz, meghívnánk távolabbi rokonokat stb... Ehelyett, nem hívunk senkit (családon belül is nagy költség egy ilyen ünnepi kaját összehozni, nem hogy még több főre csináljuk), mki befalja a kaját 5-10 perc alatt, semmi beszélgetés, hangulat... Ezért nem szeretem. Ha majd saját családom lesz, remélem olyan karácsonyt tudok teremteni, amilyet szeretnék! :)

22/L

2013. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
konkrétan 1dolog miatt utálom a karácsonyt... hogy magányosan kell töltenem minden évben 18/L
2013. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk Karácsonykor még jobban megy a veszekedés. A Karácsonyt magát amúgy mindig is szerettem:) Olyan "meleg", boldog, békés hangulat van, amikor úgy megyek és ki vannak világítva a cuccosok, meg a karácsonyi bazár hangulata, stb. összességében nagyon jó.
2013. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 ferike0201 válasza:
100%
én szeretem a karácsonyt:D
2013. dec. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem a karácsonyt.Szerintem ez a legnagyobb képmutatás az emberek túlnyomó része azt hangoztatja,hogy ez a szeretet ünnepe ami igaz is,de mindenki azzal van elfoglalva,hogy kinek mit ajándékozzon és nem csak ebben a pár napban kellene eltölteni egy napot vagy néhány órát a rokonokkal.

17/F

2014. jan. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!