Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan oldjam meg ennek az...

Hogyan oldjam meg ennek az ajándéknak az elkészítését karácsonyra?

Figyelt kérdés

A Páromat valami igazán különlegessel szeretném meglepni. Van egy elpusztult szitakötőm (ez elég morbid :D), amit egyik kirándulásunk során találtunk és hát szép emlékek fűződnek hozzá és szeretném valami olyan formában tartósítani, ami szép ajándék lenne. De ha van ötlet egy szajkó tollra, azt is meghallgatom. :D

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2013. nov. 28. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj naptárat. Hobby boltokban lehet kapni és bele kell tenni képeket.

A szitakötős cucc, hááát... nekünk volt régen valami bogaras kulcstartónk, (a bogár benne volt egy üvegben) jobban nem tudom elmondani:D

14/L

2013. nov. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a naptáras ötlet egész jó :)

köszönöm

2013. nov. 29. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
szívesen :D
2013. nov. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha jó állapotban a szitakötő, az szerintem jó ötlet lenne, ha fognál egy darab hungarocellt ara rakhatsz fényképet, rajzolhatsz vagy akármi. A szitakötőt lefújod hajlakkal és egy gombostűvel felszúrod. Nekem jópár évet kibírt :D
2013. dec. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ez is jó ötlet, köszönöm :)
2013. dec. 15. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!