Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra 20000...

Sporoland kérdése:

Mit kérjek karácsonyra 20000 forint értékben?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sokan megkérdezték már de nem találtam értelmes választ!! Csak olyan emberek írjanak ide akik ajándék ötlettel rendelkeznek...... XD. 13/F
2013. dec. 1. 09:31
 1/7 anonim válasza:

ruhát :D


vagy mit szeretetsz egyáltalán csinálni? :D mert így nehéz lenne megmondani.. :D

2013. dec. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

20.000-ért már szerintem lehet kapni egy olcsóbb okostelefont pl. Bár 13 évesnek minek!

[link]


Használtan tuti.Itt pl. van egy ilyen xperia.


De mondjuk 13 évesen nem sok értelme van, ugyis csak kockulnál rajta...

2013. dec. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mond meg hogy msot nem jut eszedbe semmi, maradjon fent a 20ezer forint, és ha megtetszik valami majd akkor azt kapod kései karácsonyi ajándéknak....


Sose értettem ezeket az "én nem tudom mit kérjek karácsonyra más talán tudja" kérdéseket...

2013. dec. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja igeen hobbim a foci de szeretem a kosarat is :)
2013. dec. 1. 10:04
 5/7 anonim ***** válasza:
kérjél egy Messi mezt, annak úgyis lemegy az ára mert nem ő kapja az aranylabdát, vagy egy új cipőt
2013. dec. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló köszönöm az ötletet ;)
2013. dec. 1. 10:30
 7/7 anonim válasza:
kérj jegyet foci - vagy kosár meccsre! :) Én is kosarazom amúgy :) 12/L
2013. dec. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!