Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ez elég lesz? Nem ciki ez az...

Ez elég lesz? Nem ciki ez az ajándék?

Figyelt kérdés

Kap a barátom egy illatos kutyafejes üdvözlőlapot szerelmes idézetekkel.Meg egy kis mikuláscsomagot.

2 és féléve járunk már.

18/L


2013. dec. 1. 17:12
 1/6 anonim válasza:
31%
Szerintem ennél azért komolyabbat vegyél, pl autót, vagy motort.
2013. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mikulásra vagy Karácsonyra? Ha mikulásra, akkor szerintem jópofa és bőven elég. Ha Karácsonyra, akkor sem feltétlen rossz ötlet, cikinek semmiféleképp nem ciki.
2013. dec. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Egy képeslap karácsonyra? Te örülnél ha ezt kapnád? Legalább egy üveg bort, vagy öngyújtót vegyen még.
2013. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez annyira nem jó. Eleve az üdvözlő lap, szerelmes idézetekkel még nekem is nyálas (lány vagyok) főleg hogy illatos, és kutyafejes. Szerintem ennek egy 14-15 éves lány örülne az aktuális pasijától.


Mikulásra a miki csomag jó lesz, és én mellé valami neki hasznosat vennék, mert a fiúk nem nagyon örülnek az ilyen lapoknak (szerintem).


Ha karácsonyra veszed, akkor meg nem jó a mikulás csomag.

2013. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szerintem is gáz a képeslap. Mármint nyálas. Egy ilyennek egy pasi nem örül. "Jajj de aranyos vagy drágám hogy ilyet vettél nekem" Aztán bedobja a többi használhatatlan dolog közé. Inkább vegyél neki pár doboz sört, vagy ha nem alkoholizál, akkor egy bonbont, vagy egy tábla csokit. A mikuláscsomag mikulásra kéne, de mivel karácsony kategóriában van kételkedem, hogy most mire is akarod venni. Karácsonyra mikuláscsomag tutira felejtős. De mikulásra természetesen jó. Karácsonyra legyél egy kicsit kreatívabb.
2013. dec. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kitti0721 válasza:
Attol fúgg ha 14 felett vagy akkor nem tulzás söt még a végén azt hiszi nem szereted, vagy legalább is kételkedni fog szerintem vegyél egy kicsit komolyabb ajitneki.
2013. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!