Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adhatnék a barátomnak...

Mit adhatnék a barátomnak karácsonyra? :/

Figyelt kérdés
13 hónapja vagyunk együtt és eddig minden ünnepre egyszerúen ki tudtam találni hogy mit adhatnék. De most nem megy venni szerettem volna neki egy nagyon jó levises pénztárcát de végülis elmondta hogy neki nincs szüksége rá és ha megkapná csak azért hordaná pár hétig hogy nekem jó legyen. Szóval ezt kilőttem. Gondolkoztam azon hogy rendelek neki karórát mert nagyon jókat láttam de már van neki csak az túl sportos és most egy elegánsat vennék neki de ebben sem vagyok biztos :S Az utolsó ötletem az az hogy veszek neki egy retros pólót vagy valamilyen pólót de tényleg semmi öteltem nincs kifogytam az ötletekből. Ha bátmi javaslat van kérlek írjátok meg :)

2013. dec. 3. 13:59
 1/1 Kisbarack10 válasza:
csináltass neki egy pólót kedvenc bandájával sport csapatával márkájával vagy esetleg veled egy közös képet is rakathatsz a pólóra. perselyt is adhatsz neki foci labda alakút ha nem nagyon spórolós. adhatsz neki egy rakat csokit édességet egy nagyszerű tortát egy ebédet vagy vacsorát :D mézeskalács szíveket babákat lepd meg egy ultra szexyis ruhával (rajtad legyen :D ) biztos tetszeni fog neki :D
2013. dec. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!