Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek Anyukámnak karácson...

Mit vegyek Anyukámnak karácsonyra pénz és idő szűkében?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 15:11
 1/7 anonim válasza:
2 színházjegy, hogy együtt elmenjetek?
2013. dec. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs valami olyan apróság, amiről tudod, hogy szüksége lenne rá? Pl. látod, hogy elrongyolódott a konyhai fogókesztyűje, kifogyott a kedvenc körömlakkja, elhasználódott a törülköző, amit amúgy nagyon szeretett, összetört a salátástálja, ilyesmik. Én legalábbis sokszor halogatom ilyen mindennapi tárgyak vásárlását, és mindig bosszankodok, mert aztán meg hiányoznak. :)


Oké, ezek nem luxus ajándékok, de a figyelmesség érződik bennük, és szerintem ez a legfontosabb. Sokkal nagyobb öröm egy ilyen figyelmes ajándék, mint egy újabb tömbgyertya. :D

2013. dec. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tudod, mindig szoktak lenni ezek a mcdonald-os kuponok. vágd/tépd ki/le őket, ragassz rá fehér papírt, és írj rá dolgokat, pl: mosogatás, mosás, főzés, bevásárlás stb, és azokat te végzed el helyette. :) szerintem nagyon aranyos.

vagy fogj egy befőttes üveget, és írj bele 12 idézetet, összehajtva, és akkor minden hónapra egy idézet. :D

2013. dec. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! :)
2013. dec. 3. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szüleimnek mindig van egy-egy kinevezett vizes pohara, ami a konyhában mindig szem előtt van. Pár évvel ezelőtt egy karácsonyi vásáron vettem nekik egy nagyon szép tulipán talpas poharat, darabja 500 Ft volt, ebbe belegravíroztattam, hogy Anya és Apa, ezért még plusz 400 Ft-ot kértek el. Szép díszesre csinálták, nagyon szép lett. Kb. 12 éves voltam, nekem sem volt sok pénzem, csak a kis gyűjtött zsebpénz. Nagyon örültek neki a szüleim, a mai napig ezt használják, és mindig ott van a konyhában, ahol látják. Ilyen kis személyre szóló apróságnak biztos örülne anyukád is!
2013. dec. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Attis0609 válasza:
A készített ajándék sokkal személyesebb, és a többség jobban is értékeli.
2013. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem egy anyuka mindig örül egy-egy gyönyörű ékszernek, virágnak meg hasonló dolgoknak! :)
2013. dec. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!