Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátaink pénz nélkül maradtak...

Barátaink pénz nélkül maradtak karácsonyra, küldenék nekik egy csomagot. Mi legyen benne?

Figyelt kérdés
Nem fogadnak el kaját,ilyesmit,valami hasznos,jópofa,kedves csomagot szeretnék összeállítani.papa,mama,kislány. Nekem sincs sok pénzem,úgyhogy nem tudok sokat áldozni rá,mégis szeretném megkönnyíteni a dolgukat.
2010. dec. 12. 00:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem muffin, pogácsa, és a kislánynak valami játék. :) Aranyos ötlet tőled nagyon!
2010. dec. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
A muffin és a pogácsa nem "kaja", hanem inkább édesség-kategória, azért írtam ezt. Vagy ha esetleg vidéki vagy, és van száraz-kolbászotok, vagy házilag termesztett akármi (zöldség, gyümölcs) abból is lehet egy jópofa kosarat összeállítani, és ez azért mégse rossz, hisz "saját termés".
2010. dec. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nos,postán menne,ilyen házi sütit nem mernék megriszkírozni... :(
2010. dec. 12. 00:24
 4/13 A kérdező kommentje:
mivel varrok itthon,gondoltam edényfogóra,valami finom teaválogatésra(mindig van 10 féle tea itthon :),táblacsoki,könyv... meg még valami... :)
2010. dec. 12. 00:26
 5/13 anonim ***** válasza:

Jah, csomagban az tényleg nem szerencsés a postán :)

Akkor amiket írtál, azok nagyon jók, csoki, (aszalt gyümölcsök esetleg), edényfogó, vagy kesztyű, + a kislánynak könyv, meg baba, vagy valami plüss, kártyajáték (attól függ persze, mennyi idős).

2010. dec. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy-egy rúd finom házi bejglinek semmi baja nem lesz, ha a postán 1-2 napig utazik egy dobozban. Tehetsz mellé egy doboz finom teát, csokit, kávét, esetleg egy csomag szaloncukrot. Kedves tőled, hogy gondolsz rájuk!
2010. dec. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mézeset sütnék, meg beiglit, asztalt gyümölcsök, amit jól becsomagolnák, és egy dobozba tennék, amit pattogatott kukoricával bélelnék ki. A kislánynak valami játékfélét küldenék, kifestő színes ceruza ilyesmi..
2010. dec. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
bocs, de aki pénz nélkül maradt karácsonyra, hát edényfogóra biztosan nincs szüksége. Magamról tudom. Bejáratos vagyok több konyhába, koynharuhán kívül másféle "edényfogót" nem láttam. Ez legalább olyan fölösleges dolog, mint a kenyereskosár.
2010. dec. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyanyám a rakottkarfioltól kezdve az almán és nokedli + pörköltön át a süteményig mindenfélét küld mikortól hidegek vannak és semmi baja sincs sosem. Csak rá kell írni, hogy élelem van benne, aztán akkor csipkedik magukat.
2010. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nagy csomagot külddj:)

2 bejglit tegyél bele! Egy diós és egy mákos:) Két rúd, szépen becsomagolod és semmi baja nem lesz:) Szépen körülbéleled és kész:)

Tegyél még be narancsot, almát, hidd el örülni fognak neki, bármennyire tagadják a kaja ellenességet:)

Ha varrni szeretsz, akkor a kislánynak varrj egy babát! Én is azt varrtam barátnőm lányainak, hidd el imádni fogja:)

A feleségnek és a férjnek meg köss meleg zoknit!

2010. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!