Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen formában adjam?

Milyen formában adjam?

Figyelt kérdés
Barátomnak szeretnék karácsonyra valami ajándékot adni. Sajnos nem vagyok az a nagy ajándékozós típus.. mindig attól félek, hogy valami olyat adok, aminek a másik nem örül..:)Szóval összeírtam egy listát, hogy pl. "Szeretlek, mert tudom, hogy elfogadsz olyannak, amilyen vagyok.", vagy "Szeretem, amikor reggel melletted ébredek." Csak nem tudom, hogy ezt mire írjam, vagy milyen formában adjam oda neki. Azt tudom, hogy adok még mellé édességet is. Tudtok valami ötletet adni?

2013. dec. 3. 17:29
 1/5 anonim válasza:
Színes papírból vágj szívecskéket, arra írd rá amit akarsz.Vegyél bonbonokat, minden bonbonra egy szívet kössél rá, az egészet rakd bele egy szép, színes ajándék dobozba, majd masni.
2013. dec. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Írd a színes lapra (olyan színűt, amilyen a kedvence) csillogós tollal, keretbe téve.


VAGY: készíts neki egy albumot a közös képeitekkel, mellé írsz egy-egy idézetet esetleg vicces beszólásokat, és mellé írod ezeket a mondatokat is. :))

2013. dec. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Eszembe jutott még egy: ahogy az első is írta, írd szines, mintás szivecskékre, és eldugod a ruhái közé, párnája alá, hűtőbe, és olyan helyekre amit nap mint nap használ. Így nem egyszerre kapja meg, és sztem jobban fog esni neki.
2013. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
úgy hajtogatod pl a lapot, mitha tekernéd, és akkor mindig kihajt egy részt, akkor jelenik meg egy újabb idézet. Egy szép fényes szalaggal át is kötheted, így rúd lesz belőle ,és át tudod kötni. A hátuljára is mehet a cuccosnak fényes papír esetleg---ezt még nem gondoltam át, de majd kitalálod te:) Vagy egy eleve félbehajtott képeslap és akkor egymásra ragasztgatva sok ablak, és ki lehet mind nyitogatni, és egymáson szó szerint az idézetek:) Vagy kártyapaklit is csinálhatsz belőlük, bár az lehet furi lenne:D
2013. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hűűű, nagyon jó ötleteket adtatok! Köszönöm szépen!:) Azért még várok ötleteket.. van még idő karácsonyig.:)
2013. dec. 4. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!