Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek szüleimnek karácson...

Mit vegyek szüleimnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondoltam aminek minden szülő örülne.Az ilyen tusfürdő,szappan dezodor kilőve,szinte mindig azt kapnak.

Most valami mást szeretnék venni nekik csak ötletem sincs mit.Anyu 39 apu pedig 42 éves.



2013. dec. 5. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet könyv, CD, DVD (pl. kedvenc együttesünktől), koncertjegy, vagy valami ahhoz kapcsolódó, amit szeretnek.


Apukám pl. szereti a borokat, ezért pár éve Karácsonyra egy olyan szettet vettem neki, amiben van egy dugóhúzó, egy gyűrű, amit az üveg nyakára kell tenni, hogy ne csöpögjön a bor le, egy borhőmérő meg egyéb ilyen dolgok. Egy egyszerű, letisztult dobozban van szépen elrendezve. Dekorációnak is jó, és örült is neki. Nem is volt drága.

Szóval valami ilyesmi dolgokat is lehet venni, amik kifejezetten a szüleid érdeklődéséhez illik.

2013. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kim Bo Mao válasza:
Vannak ezek a kézműves csokik, vagy egyedi összetételű kávék, teák. Én örülnék nekik :D De ha van valami hobbijuk, akkor ahhoz kapcsolódó dolgok. Vagy egyedileg (általad) kifestett bögre stb.
2013. dec. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm,de azért még várom a válaszokat:)
2013. dec. 8. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!