Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek apámnak karácsonyra?

Mit vegyek apámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

A keret eléggé szűkös idén. Apám megőrül a gazdasági hírekért, az NCSI-ért, szeret politikai fórumokon irkálni, valamint autózik, és imád kertészkedni. Vasvillát mégsem vehetek neki... :D

A nagyobb ajándékok, mint rádió, laptop, okostelefon már kilőve, a tipikus apróbb férfiajándékok (sör, kozmetikumok, borotva, stbstb.) már kilőve, mert van neki. Valami frappánsat szeretnék, amit tudna használni. Jövőre lesz 60 éves.

Nem szokott könyveket olvasni, újság előfizetése van (a többi gyikes kérdést már átolvastam), nem iszik más alkoholt, csak sört.

Ötletek?


22//L



2013. dec. 6. 09:32
 1/2 Kim Bo Mao válasza:
100%
Nem tudom miféle kerti munkát végez, vagy, hogy milyen növényeket szeret-e, de egy különleges szobanövény, vagy különleges növénymagok? Esetleg egy nagyon jó minőségű metszőolló, egyedi kötény, kerti-kesztyű amire mondjuk rávarrsz vmi kedves üzeneted, amire ránéz és eltölti a melegség?
2013. dec. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Apu nem az az érzelemkifejező fajta, és a kapcsolatunk sem olyan, hogy személyes üzenetet hímezzek pl. egy kötényre, de a metszőolló nem rossz ötlet, vagy a hasonló eszközök. Úgy gondoltam, hogy elmegyek az OBI-ba, és ott nézek körül, de kicsit konkrétabb ötleteket akarok felírni, mielőtt útnak indulok :)
2013. dec. 6. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!