Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyra szeretnék valamit...

Karácsonyra szeretnék valamit adni, készíteni édes apámnak édes anyámnak! Tudnátok ajánlani egy-két tippet amiben nem csalódnának?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 17:54
 1/2 anonim válasza:
készíthetnél kettőjükről egy fotóalbumot, de hogyha ez neked nem tettszik, akkor például ékszert vagy vmilyen ruhaneműt(például sálat,kesztyűt,sapkát stb... stb...)
2012. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Látom mindenki bajban van, ezért mindenkinek leírom az énáltalam csinált kis ajándékot, anyukám biztos örülni fog neki, mert nem is számít rá. :)


Sokat láttam gyertyakészítésről, de kanócot lusta voltam venni, és jobb jutott eszembe. Volt itthon gyertya, toboz, és pár olyan adventi koszorús dísz.


A gyertyákat felolvasztottam egy melegszendvicses konzervben, majd kiöntöttem egy félbevágott enrgiaitalos dobozba (a doboznak belül csontszáraznak kell lennie, különben lesznek kisebb bemélyedések a viaszon.)

Amikor már eléggé lehűlt, akkor a kis tobozt beraktam középre, a többi díszt az oldalára. A félig képlékeny viaszban szépen megálltak, majd még kitettem az ablakba az egészet, hogy a belseje is megszilárduljon teljesen.


Az energiaitalos dobozt nehéz leszedni, egy bevágással spirálisan könnyen le lehet fejteni, de az alját nehéz leszedni, most a konvektoron melegítem, mert ha kicsit megolvad, akkor könnyen lejön, de lehet inkább öngyújtóval fogom melegíteni.


A végén forró késsel beleírom, hogy boldog karácsonyt. :)


Sok sikert!

2012. dec. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!