Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Egymással már szinte szóba...

Egymással már szinte szóba sem álló szülőknek jó lenne ilyen karácsonyi ajándék?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy valami belépőt vagy színházjegyet, esetleg vacsora kupont adnék nekik. Évek óta nem voltak együtt sehol, szinte szóba sem állnak egymással, a lakás két különböző pontján szoktak lenni és ha véletlenül összefutnának, abból szinte biztos, hogy ordibálás, ajtócsapkodás lesz. Milyen ötlet lenne ilyesmi ajándék nekik? Elképzelhető, hogy jól éreznék magukat, vagy ha ennyire eltávolodtak, már nem is akarnak együtt lenni?
2013. dec. 3. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos... én a válás előtt az utolsó amit akartam volna, az a férjemmel kettesben eltöltött idő...
2013. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ők már szinte biztos, hogy nem fognak elválni, 55 és 60 évesek. Ha eddig nem váltak (és nem is mondták, hogy akarnának) nem hiszem, hogy ennyi idősen fognak.
2013. dec. 3. 21:52
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Nee én nem erőltetném.. Ha akarnának együtt eltölteni pár órát moziba vagy étterembe elmennének,de egy olyan személlyel együtt lenni akit nem szeretsz már az nem ajándék,büntetés.

Viszont te ismered őket jobban. Max úgy lenne jó ha mindketten egy előadásra kapnának jegyet és ott hoznál össze találkozót meglepiből. De ezt te tudod,tényleg mi nem ismerjük őket.

2013. dec. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
72%
Szerintem egy próbát megér! Lehet nem lesznek annyira lelkesek , de szerintem már ha megvan a jegy biztos elmennek, csak azért is hogy ne vesszen kárba a jegy, és hogy ne bántsanak meg téged. Ha olyan eladásra veszel jegyet amiről tudod hogy tetszene nekik , akkor utána még hálásak is lesznek neked, sőt az is lehet hogy ott közelebb kerülnek egymáshoz és javul a helyzet. Én megróbálnám, és az én szüleim se járnak nagyon együtt sehova, de biztos vagyok benne ha én ilyen ajándékkal lepném meg őket , 100% hogy elmennének. :)
2013. dec. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
72%
* előadásra
2013. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Fura lesz amit írok, de ez függ a szülők "értelmi szintjétől". Amikor meglátják az ajándékot (legyen színházjegy vagy vacsorakupon), előfordulhat pár dolog.

Ahogy írtad ajtócsapkodás, ordibálás, nem megy senki sehova vagy csak az egyik megy el veled.

Második. Kicsit elgondolkodnak azon, hogy te látod és hallod mi történik közöttük, és ezt az ajándékot egy "mentőövnek" fogják fel, vagy gyerek "kapálózásnak" (hány éves vagy?) A kapálózást és a mentőövet úgy értsd, hogy megpróbálod megmenteni őket. Ők egy jót mosolyognak rajta, felhasználják az ajándékod(mindkét fél elmegy), és nem változik utána semmi. Magyarul csak erőltetetten érezték jól magukat, felvettek egy álarcot.

Harmadik. Az eleje ugyan az mint a Második lehetőségben DEVISZONT. Gondolom mindkettejüket nagyon bántja a dolog. Lehet, hogy végre tudnak majd egymással őszintén beszélni az érzelmeikről, megtudják beszélni a dolgaikat... Sajnos ez is két irányba változhat. Vagy visszafordul minden a régibe, vagy sikerül változtatniuk és kibékülnek.

Szerintem inkább a vacsi kupon legyen, vacsora közben mégis csak lehet beszélgetni, színházban max úton vagy szünetekben. Gondold át mindhárom lehetőséget, te ismered a szüleid én nem. Gondolj arra, hogy te mit látsz jónak. Ha esetleg van tesód, beszéld meg vele!

2013. dec. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!