Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak osztálytársamnak...

Mit adjak osztálytársamnak (14/f) az osztálykarácsonyon? 14/f

Figyelt kérdés

Karácsonyi névhúzás volt az iskolában, én meg az egyik fiú osztálytársamat (14 éves) húztam, akiről csupán annyit tudok, hogy kézilabdázik, meg reggel mindig baromi korán érkezik, s megérkezése után 1/2 órán keresztül a mobilján játszik. Amúgy nem nagyon ismerem.(Gondolom kézilabdája van, az meg amúgy is drága.)


Max. 2000-2500 Ft környékében kérek ötleteket. A jó ötletek zöld pacsival jutalmazom. :)


Sürgősen kellene a segítség, mert 17-én lesz az osztálykarácsony, előre is köszönöm!


Azonban kíméljetek meg a "két szem mogyoró, egy narancs és csá" válaszoktól.



2013. dec. 6. 19:29
1 2
 1/12 anonim válasza:

hàt ha jòl értem akkor jövőre gimisek lesztek és ez az utolsò èvetek.

ezt az ajàndèkot csinàlni és nem venni kell.(én csak ilyet tudok ajànlani mert nâllunk nem lehet venni)

na szòval tölthetnél le képeket kézisekről,csapattàrsairòl,osztàlyròl ès ezeket összeszerkeszthetnéd egy kollàzsba.

utàna kinyomtatod és ha akarod be is keretezheted.

nem tudom tetszik e.Lehet hogy kicsit lànyos ugyanis én làny vagyok.

privàtban letudnàd ìrni hogy egy korod beli fiu minek örülne legjobban?

ugyanis én is fiut huztam.

ha ugy gondolod hogy jo az ötlet és nem tùl lànyos akkor szivesen.

2013. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Én ezt régen, mikor még a cd-dvd írás volt a "divat" úgy oldottam meg, hogy vettem egy hengeres (10 darabos) írható cd/dvd-t, azt tök szépen be lehet csomagolni, mellé egy csoki. Az egy hasznos ajándék szerintem, amiből nem számított nagyon az illető egyéni ízlése, nem lehetett, hogy nem tetszik neki:)


Viszont mostanában már nem szokás dvd-t írni igaz? Vannak szép tusfürdős csomagok drogériákban, boltokban. Válassz egy szépet, esetleg mellé egy csoki.


Vagy a harmadik amit még csináltam egy 2014-es naptár valami jó témával. (Én pl egyszer egy koktélok témájú naptárat vettem, teleraktam édességekkel és úgy csomagoltam be, nagyon tetszett az illetőnek) :)


Remélem segítettem a gondolkodásban:)

2013. dec. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem, ez 6 osztályos gimnázium, kedves #1! Amúgy kézügyességem 0. :)
2013. dec. 7. 11:40
 4/12 A kérdező kommentje:

Jók az ötletek, de azért még várom az ötleteket! :)

Az eddigi ötletekre ment a zöld kéz! :)

2013. dec. 7. 11:49
 5/12 anonim válasza:

első vagyok.

a kollàzst gépen kell megcsinàli.

amugy gondolj bele te minek örülnél a legjobban.

és utàna nézd meg hogy azt meglehete csinàlni kézilabdàs ,,syilben".

2013. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Csak hát ilyen képeim nincsenek, kedves #5!

De köszönöm a tippet, küldöm a zöld mancsot. :)

2013. dec. 7. 14:36
 7/12 anonim válasza:
Vegyél neki telefontokot,nem drága.
2013. dec. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Akár valami tusfürdős csomag, az mindig jól jön, szépen be is van előre csomagolva, és hasznos is. :)
2013. dec. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#6-os: tokja van

#7-es: a tusfürdő csomag lehet, hogy egy kicsit húzós lenne, mert lehet, hogy azt hiszi, hogy ezzel arra akarok utalni, hogy büdös, pedig nem az.

2013. dec. 7. 17:21
 10/12 A kérdező kommentje:
Várom még az ötleteket! :)
2013. dec. 7. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!