Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek szüleimnek karácson...

Aki728 kérdése:

Mit vegyek szüleimnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és nincs nagyon ötletem kélek segítsetek :S (kritikákal kiméljétek meg magatokat mert nem vagyok rá kiváncsi)

2013. dec. 17. 12:32
 1/1 anonim válasza:

Szerintem sokkal jobban örülnének annak ha készítenél valamit. Gondolok itt pl arra hogy családi fotókat összegyűjtesz és bekeretezed, vagy én tavaly pár színes gyertyát olvasztottam meg és azt öntöttem bele egy csillag alakú mézeskalács formázóba, és ne felejts el kanócot rakni bele, majd pedig várd meg míg megszárad. :) és hogyha már a mézeskalácsnál járok akkor süthetnél a nővéreddel vagy mamáddal vagy barátnőddel mézeskalácsot és arra ráírhatsz mindenféle szép gondolatot...de hogyha mindenképpen venni szeretnél akkor mondjuk anyukádnak: képkeret, parfűm, nyakék, "szeretlek anya" feliratú bögre, párna, illatos gyertya, könyv

Apukádnak: "szeretlek apa" feliratú bögre, kulcstartó, pénztárca, telefontok, gyújtó (ha dohányzik) vagy még sok hadonló dolog :)

De bemész egy ajándékboltba és ott válogathatsz bőven.

Remélem tudtam segíteni. :)

2013. dec. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!