Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a barátnőmnek...

Nyarimikulas kérdése:

Mit vegyek a barátnőmnek Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Gondoltam rá, hogy veszek neki 1 plüssöt, bazi nagy 10.000 Ft, az 1 év után sok? Vagy mi mást vehetnék neki? A képkeretezés, meg a körömlakk meg ez az hanyagolva.:c Előre is köszönöm.
2013. dec. 17. 19:31
 1/5 CSORDAS2013CSENGE válasza:

Egy év után nem kell túl drága.

a lényeg hogy ne olyan amit rögtön félre dob.

sztm

2013. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az mi legyen? Ötletem sincs, az ilyenekben soha nem voltam ász..:/
2013. dec. 17. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyik a kedvenc színe? abból a színkombinációból vegyél neki egy azonos színű sapkát,és egy azonos színű sálat, ezek mellé pedig egy bonbont. :-) szerintem frappáns kis ajándék lenne.
2013. dec. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ne azt nézd, árban egy év után sok-e.

Te tudod, mennyire eresztheted el magad, de azért azt is figyeld, nehogy az legyen, te vettél neki egy méregdrága ajándékot, ő meg csak egy kis olcsó valamit engedhetett meg magának.


Ha szereti az ékszereket, vegyél valami ezüst nyakláncot, vagy karkötőt, ilyet is találsz 10.000 Ft alatt.

Ha kreatív vagy, kitalálhatsz valami szépet, hogy adod oda neki stbstb..

pl mittudomén egy kisebb macit veszel neki, és a nyakába rakod a láncot, és úgy adod oda neki. Vagy valahogy, hogy nem találja meg egyből, aztán észreveszi: "hoppá, mást is kaptam?" még fel tudja dobni a dolgot.

Esetleg a plüssöt befújkálod a spray-vel, amit használsz és tetszik neki. Én barátnőmnek tetszett. :) (állítólag)

2013. dec. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Aztá megosztod velünk, végülis hogy sikerült? :)

Engem legalábbis érdekel. :)

2013. dec. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!