Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Egyik jó barátnőmnek mit...

Egyik jó barátnőmnek mit vegyek karácsonyra? (Lent! )

Figyelt kérdés
Egy éve ismerem, személyesen csak 2 hónapja szóval addig nem találkoztunk. Ő 21 éves én pedig 15 és mindketten lányok vagyunk szeretnék neki venni karácsonyra valami kis apróságot aminek örülni is lehet de eszébe jutok róla mindig. Tudnátok mondani ilyeneket?:D (karkötő kilőve mert már azt adtam neki csak úgy, esetleg plüss macira gondoltam h az cuki de nem tudom az jó ötlet e, meg azt nem is hordhatja magánál mindig, mondjuk nem feltétlenül olyat akarok ami mindig nála lehet..) Szóval légyszi mondjatok ötleteket árba max 2500 körül :)
2013. dec. 14. 00:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Bár nem annyira személyes, de ennyiért lehet már parfüm sprayt venni (az üveges fújósra gondolok), így az illat rád emlékeztetné. Vagy vehetsz neki olyan használati tárgyat ami suliban/munkában jól jön neki és magánál hordja, pl. mobil tartó, toll stb.
2013. dec. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!