Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ajándékötlet...

Karácsonyi ajándékötlet bátyámnak és feleségének?

Figyelt kérdés

Tanuló vagyok (20 éves) tehát drága ajándék nem jöhet szóba. Ők már 30 évesek, azt kell mondjam meg van mindenük. Nem akarnék semmi felesleges kacatot venni. Valami kedves apróságra gondoltam, de nem sok ötletem van. :( Az a baj, hogy messze is laknak, kb. 2 havonta találkozunk így nem is ismerem őket annyira, hogy mi az, aminek igazán örülnének.

Gondoltam arra, hogy veszek egy szép dobozt, és beletennék valamiket.. különlegesebb édességek, nem tudom. Mondjuk ez nem valami személyes és elég átlagos ajándék.

Szívesen vennék ötleteket. :)


2013. dec. 17. 20:10
 1/1 anonim válasza:

Szia, sajat keszitesu ajandekot szantam a csaladomnak. Vettem milkacsokit de mas jo minosegu is jo, felolvasztottam es kiontottem gyerekgipszonto formakba meg szives jegkockatartoba, az aljara vagott mandularpt es afonzat tettem. Plusz dios mezeskalacsot sutottem es kidiszitettem cukormazzal. Nalam ennyi.

Weboldal otleteknek

Pinterest christmas ideas

2013. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!