Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit vennétek/vesztek...

Ti mit vennétek/vesztek barátnőtök szüleinek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már együtt vagyunk majdnem másfél éve, de fogalmam sincs mit vegyek nekik. Elég sokszor ott vagyok náluk, tehát nagyjából ismernek már, én is őket.

Egy üveg bor, pezsgő, vagy mit illik ilyenkor?


19F/18L


2013. dec. 17. 20:26
 1/4 bodnar edit válasza:
Szerintem a Papának egy üveg jó minőségű bor a Mamának pedig egy doboz édesség. Persze ez mind attól is függ szereti-e az italt illetve az édességet eheti-e, nem cukros esetleg.. De egy szép asztali díszt is el tudnék képzelni vagy egy ajándék kosarat a szülőknek.. Aztán minél jobban megismered őket és jobban körülnézel látod esetleg minek örülnének, mik a hobbijaik, vagy esetleg vágyaik. De a barátnődet is meg lehet kérdezni ez ügyben. Vehetsz az ablakba is egy világítós díszt így mindig ha rá néznek rád gondolnak majd. Egy szép képekkel teli könyvet is lehet, persze a bort most jut eszembe szép bortartó dobozba tenni, ma már olyan szépek vannak és nem drágák. A barátnődnek meg ékszert édességet, egy szép táskát tudod amit általában a nők szeretnek. Persze ne feledd ne legyen túl drága nem az számít.Vehetsz egy szép gyertyatartót gyertyákkal. Vannak olyanok amik üveg tányéron vannak, az én lányom pl imádja. Te is megteheted pl. azt hogy egy egyszerű gyertyát feldobsz egy szép szalaggal gyöngyökkel. Tudod a saját készítésű dolgok még hatásosabbak.Vagy vehetsz a barátnődnek egy szép fa dobozt ékszertartónak. Olyan szépek vannak és több árrésben. Egy szép sál és kesztyű amikor hordja rád gondol egy szép emlékkönyv igaz egy kicsit gyerekes lehet de vannak igen szép mívesek is és lehet hogy örülne a gondolatatit beleírni.A mamának egy szép üvegtál amit használni is tud. A Papának egy szép toll. Ki tudja hátha bejön valami! Sok sikert és Kellemes Ünnepeket a te és új családodnak.
2013. dec. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi nem veszünk egymás szüleinek. Mindenki megveszi a sajátjának, és együtt adjuk oda.
2013. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az üveg minőségi alkohol és bonbon tök jó ötlet. Ennyi idősen ez bőven elég, hiszen gondolom, még tanultok, és nem tudod magad anyagilag elereszteni.

Én 24 éves lány vagyok, ugyan még én is tanulok, de gondoltam, ilyen idő korban már illik komolyabb ajándékokat adni. Én eddig ilyen ünnepekre színházjegyet és könyvet ajándékoztam anyósjelöltnek.

2013. dec. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Színház jegyet, meg könyvet nem bátorkodnék venni, nem tudom milyet szeret ezekből.


Igazából abban maradtunk egymás szüleinek nem veszünk, remélem nem lesz gond ebből, bár nem hinném hogy lenne. :)

Köszönöm az ötleteket, jövőre lehet jól jönnek! :)

2013. dec. 20. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!