Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit készítsek apukámnak?

Mit készítsek apukámnak?

Figyelt kérdés

Erdész, jár vadászni is, ezért gondoltam, hogy rajzolok neki szarvast vagy fácánt vagy ilyesmit, de mivel szinte mindig rajzolok neki, (elég jó rajzolok) ezért ez már úgy tűnhet, mintha kifogytam volna az ötletből. (És tényleg ki is fogytam.)

Ja azt majdnem elfelejtettem, hogy kosarazik, (és talán focizik is?) és szereti a Forma1-et és a focit. (Nem tudom, hogy melyik a kedvenc csapata...)

Amúgy szoktak ilyen-olyan borokat/pálinkákat meg nem tudom micsodákat inni, de azért 13 évesen mégse piát akarok venni az apukámnak... Úgyhogy esetleg valami jó ötlet? (Amúgy nemrég született egy féltestvérem (3 hete) és esetleg valami közös dolog is szóba jöhet neki és a barátnőjének, és esetleg a félhúgomnak is.)



2013. dec. 19. 15:09
 1/4 anonim válasza:

[link]


EZT MERT EZ KREATÍV

2013. dec. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A bögre szerintem is jó ötlet.A nagyobb hipermarketekben olcsón tudsz sima fehér bögrét venni,és arra tudsz készíteni rénszarvast :-) Szerintem jó ötlet lenne
2013. dec. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És meennyibe kerül ez a festék?
2013. dec. 20. 16:29
 4/4 A kérdező kommentje:
Láttam, hogy lehet ilyen festéket házilag is készíteni, viszont szerintetek az baj, ha glettet rakok bele fúgapor helyett?
2013. dec. 24. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!