Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van valaki aki ehető ajándékok...

Van valaki aki ehető ajándékokat szokott adni karácsonyra?

Figyelt kérdés
Mi erre az évre ezt találtuk ki, de kíváncsi lennék, hogy másnál ez mennyire vált be.
2013. dec. 21. 10:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem beleírni, hogy általunk készített ehető ajándékot.
2013. dec. 21. 10:01
 2/5 anonim ***** válasza:

Én adok azt is.

Mindig teszek a csomagokba kis csokit, mézeskalácsot...

2013. dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de én most inkább olyanok tapasztalatára lennék kíváncsi, akiknek az ehető ajándék maga az ajándék.
2013. dec. 21. 10:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is szoktam adni, kapni :) Örülök ha kapok. Mert pl. egy csoki, amit szinte mindenki szeret, sokkal jobb ajándék, mintha egy kardigánt kapnék, ami nem is a méretem. Vagy egy újabb pohárkészletet, evőeszközkészletet, kenyérpirítóból már van 3... Szerintem jobb :) És adni is szoktam, ugyanebből az okból. A nagymamámnak most karira is egy nagy márkás étcsokoládét és egy zacskó marcipángolyót vettem. Imádja ezeket, de nem teheti meg egy átlagos napon, hogy megvegye.
2013. dec. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En iden apumnak es a nagymamámnak csokilikort adok ajándékba.csatosuvegben.apum gyűjti őket de aznagyon snassz lett volna egy ures üveg igy ezt találtuk ki.
2014. dec. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!