Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mondjatok olyan ajándékokat...

Mondjatok olyan ajándékokat amiket nem szeretnétek magatoknak. Sok ilyen van, nem?

Figyelt kérdés
bögre, kecskebéka, póló, műköröm, kaktusz....XD gyűjtsetek minél többet! MEGLESZ A 100 NEM KÍVÁNATOS AJÁNDÉK?

2013. dec. 22. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
zokni, pizsama, könyv.
2013. dec. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szinte mindennek tudok örülni, ha nem olyant kapok, amit szívből utálok :D Talán béka, vitamin, állat, ilyesmi..

Amúgy, kedves első hozzászóló.. Tényleg nem kekeckedni akarok, de mi a baj a pizsamával és a könyvvel? Volt, mikor mindketten pizsamát ( is) vettünk egymásnak párommal :D A könyvet megint nem értem. Ha tudják, mit szeretsz, ki a kedvenc íród, stb.. olyant adnak, azzal mi a gond? Ciki lesz lassan az olvasás?? :O Amúgy szívem szerint egy vagyon költenék könyvekre :D De sajnos valószínűleg egyet tudunk csak venni, mert nagyon drágák :(

2013. dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Attól még lehet hogy ő nem örülne egy pizsamának :)
2013. dec. 22. 18:22
 4/10 anonim ***** válasza:

15:47 számítógépen olvasok, és olyanokat, ami engem érdekel. Nem kell könyv. Gagyi pizsamát meg minden 2. évben kapok.


Most inkább egy nagy vaslemezt akarok. :)

2013. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
én ki nem állhatom az ékszereket, szóval semmilyen ékszernek nem örülnék, ruhának(főleg olyantól, aki nem ismeri az ízlésem, jobb szeretem felpróbálni és a szerint dönteni róla, hogy megveszem-e, hogy jól érzem-e magam benne), állatnak(időszűkében nem tudok róla gondoskodni megfelelő képpen), édességeknek, színes/illatos/giccses gyertyáknak(személytelennek tartom, és amúgy sem használom soha ezeket), díszeknek most így ennyi jutott eszembe :) Igazából ennek is úgymond "örülnék", hogy ne bántsam meg az illetőt.. de azért na :D Viszont, hogy ne kössön senki belém, azért sok mindennek örülnék : nyugalom, csend, elmenni egy koncertre, koriznék is, ha tárgyakról van szó: könyv, tisztálkodási szerek(fogyótermék), tus, szempillaspirál(szintén hamar kifogynak). Bocsi, hogy hosszúra nyúlt! :)
2013. dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

igazából én mindennek örülök

amit viszont nem szeretek adni, azok a mainstream dolgok, kb ezek lesznek felsorolva

2013. dec. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

-bármi, ami ilyem "jobbító" szándékú úgy, hogy nem beszéltük meg előre... főleg ha én azt annyira nem érzem problémának... önsegítő könyvek, fitneszbérlet stb.

-nagyon gagyi bizsu

-ovis sminkkészlet

-tűzpiros, rágórózsaszín, sárszínű vagy lime-zöld körömlakk

-ízlésemnek nem megfelelő vagy mérethibás ruha

-láthatóan használt cuccok (kivétel persze a régóta keresett könyv :D)

-obszcén ajándékok (fütyinyalóka, vibrátor stb. én ezt baromira nem tartom humorosnak)

-borzalmas CD-k (Fekete Pákó, mulatós, gengszterrap)

-Biblia (nem vagyok vallásos, itthon van amúgy is egy)

-karácsonyi dísztárgyak (nem vagyok egy nagy dekorálós, és ezeket kb. 1x tudom használni egy évben)

-Twilight és A szürke 50 árnyalata

-gagyi kínai gyertya, főleg ilyen sült édes illatokban

-hangyafarm :D

2013. dec. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én örülnék zokninak, pizsamának is de sosem kapok semmit
2013. dec. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

- parfüm vagy tusfürdő (azt akarja ezzel mondani, hogy büdös vagyok?)

. aranyon kívül bármi más ékszer (fémallergia, nem tudnám hordani)

- egy családtag megunt ruhája/cipője

- illatgyertyák

- Alkonyat cuccok

- Sminkkészlet (nem sminkelem magam)

- szúrós pulcsi

-

2014. nov. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi bajotok a békával, én örülnék neki! :DD (Pedig lány vagyok.)

- sminkkészlet és effélék

- parfüm

- ékszer, ha nem ismeri az ízlésem

- giccses porfogók (kis szobrok, díszgyertyák, amit az ember sajnál meggyújtani)

- plüssmaci

- koncertjegy olyan banda vagy előadó koncertjére, amit nem szeretek

- obszcén és perverz dolgok

- vodka

- bolti csokis süti

- használt cuccok, kivétel könyv, rajzeszköz (feltéve, ha még van benne/nincs kiszáradva/elromolva)

- ronda karácsonyi pulcsi, kivéve, ha havertól kapom, és tudom, hogy viccel

2016. dec. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!