Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mennyire várjátok már a...

Mennyire várjátok már a karácsonyt? Én már nagyon:D

Figyelt kérdés

Elegem van ebből a fülledt, meleg nyárból már. Annyira jó lenne, ha már jönne a halloween, aztán meg a karácsony. Ti mivel készültök, hogyan dekoráljátok majd a házat, a fa milyen lesz?:)

Csak karácsony fanatikusok válaszoljanak, az "úristen még nyár van" típusú hozzászólások nem szükségesek:D



2014. júl. 22. 22:04
1 2
 1/15 anonim válasza:
közhely, de ugyan olyan mint bármelyik nap, nincs karácsonyfa, de van díszem amivel nem tom mit csináljak, kidobni nem akarom
2014. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Én is várom már. :) Vettem már pár őszi díszt a lakásba. Idén is faragok tököt. Nekem szeptembertől, újévig van a kedvenc időszakom az évben. :)
2014. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
De jó, hogy vannak ilyen emberek:) Azt hittem egyedül vagyok:) Bár én nem annyira csak a karácsonyt várom, hanem az őszt, és a telet! Pont tegnap nézegettem a tavalyi fánk fotóját, hasonló lesz, természetes díszek, mézeskalács.
2014. júl. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Én is nézegettem pár napja. :) Nekünk nagy fánk van, olyan 2,5-3 méteres. Idén a gyerekszobában lesz, de mondtam a férjemnek, hogy a mi szobánka is vegyünk egy 1 méterest. Nem szeretnék este 8 után karácsonyfa nélkül maradni. :)
2014. júl. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ó én várom, baromi vicces amikor a pálmákat teleaggatják a karácsonyi díszekkel. Minden ki van világítva, kitesznek egy csomó kivilágított figurát, kedvenceim a karácsonyi pingvin meg a karácsonyi delfin. De a legjobb az volt amikor a gyerekek 2 nappal karácsony előtt fürdőruhában táncoltak a parton és énekelték a Jingle Bellst.


Fa meg az lesz amit a dobozból előszedek műfenyőt.

2014. júl. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én imádom a karácsonyt, és nagyon-nagyon korán elkezdek rá (először lélekben, majd ténylegesen) készülődni.

De most még nekem is túl korán van!

A nyarat szeretem és élvezem. A munka is kicsit szabadabb ilyenkor, más a hangulat.

Majd mikor beköszönt a hűvösebb ősz, akkor kezdem várni a karácsonyt, ilyenkor még nem gondolok rá.

2014. júl. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Nagyon várom már a Karácsonyt és az őszt (és a 18. születésnapomat is novemberben!! ) Még az iskola is jobb ennél a nyári melegnél és nyári munkánál :(
2014. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon. Kapok még egy kis pénzt és tudok venni egy új gitárt:D
2014. júl. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem várom, kimondottan utálom :D
2014. júl. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon várom. Szeptembertől kezdve minden évben karácsonyi lázban égek, persze élvezem az őszt is, tesóimmal tököt faragunk halloween-ra, de a kedvenc időszakom az advent, mikor is sütiket sütögetünk anyáékkal, kidekoráljuk a házat, elmegyünk barátokkal a karácsonyi vásárba és forralt bort iszunk, beszélgetünk, megnézünk egy filmet a barátommal a jó meleg szobában összebújva, miközben odakinnt tombol a hideg, vagy sétálunk egyet a hóesésbe (nem mindig kivitelezhető, sajnos nem minden évben esik december elején a hó). Annyira, de annyira hangulatos az egész :)) 16L
2014. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!