Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti várjátok a Karácsonyt?...

Ti várjátok a Karácsonyt? Vagy nem annyira szeretitek?

Figyelt kérdés

2013. dec. 1. 19:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
nem igazán már valahogy elmúlt a varázsa. Ha a családom is egy igazi család lenne szerintem jobban szeretném
2013. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Már elmúlt a varázsa egy picit nálam sajnos a család is széthullott egy picit de attól még mindig várom mert legalább akkor végre nyugodtan eltudok lenni!
2013. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Minden évben nagyon várom. Néhány éve már nincs meg a varázsa nálunk sem, részben azért, mert felnőttünk és úgy érzem a szüleim már nem annyira igyekeznek megteremteni a Karácsony igazi varázsát, részben a családban is vannak nagy gondok, kezd kicsit széthullani az egész, így pedig az Ünnep sem olyan már.


Ennek ellenére én minden évben várom a Karácsonyt, bízva abban, hogy az idei kicsit másabb lesz, végre megint lesz varázs az ünnepben és békében, szeretetben töltjük az ünnepet. Idén is így állok hozzá. Próbálok mindent megtenni azért, hogy boldog, szép ünnepünk legyen. Aztán meglátjuk, hogyan alakulnak a dolgok. :)

2013. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Én az utóbbi pár évben gyűlöltem a karácsonyt. Már minden a pénzről szól, és az olyan családoknak, mint pl az enyém, ez nagy teher, hogy nem tudja megadni másoknak azt, amit szeretne. Én általában csak a kaja miatt várom, de idén még nagyon az se lesz. Szóval: gyűlölöm a karácsonyt! :)
2013. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kitti0721 válasza:

Én várom mert ez az egyetlen ünnep aminél a család össze gülik

. Ez a szeretet ünnepe ,imádom

2013. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem és mindig nagyon várom. :)
2013. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Várom! Advent első vasárnapja lévén most kezdem a készülődést lélekben, elkészítettem a koszorút, és amíg az alapanyagokat vásároltuk, már nézegettem, ki minek örülne esetleg, találok-e valami jó ötletet.

Pedig az én családomban is vannak problémák, de most karácsony van, ilyenkor nem érdekel, csak az, hogy hogy szerezhetnék örömöt nekik. Nekem ettől lesz szép a karácsony.

2013. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem.. Főleg, hogy hetek óta megy miatta a vita.. :( Csóróság, vita, a családban sincs igazi szeretet... Szóval miért is várjam? Az egyetlen dolog, hogy a kislányom várja a Jézuskát, meg az ajándékokat... De az utóbbin már most vitázunk párommal...
2013. dec. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Imádom, és naaaaaaaaaagyon várom :)))))
2013. dec. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nagyon várom, ilyenkor hazajönnek a tesómék és együtt vagyunk. Nagyon szeretem a karácsonyt. :)
2013. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!