Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Lassan itt van a Karácsony és...

Lassan itt van a Karácsony és nincs ötletem már hogy mit vegyek a lánytestvéremnek és az anyumnak. Van valami ötletetek hogy mit vehetnék nekik?

Figyelt kérdés
:)

2014. okt. 3. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Írnál kicsit, hogy milyen személyiségek, mit kedvelnek?
2014. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

így nincs..


hány évesek? mit szeretnek? milyen ajándékokat szoktatok egymásnak adni? hasznosakat vagy inkább olyasmit, ami nem annyira hasznos?


én idén sütis dobozokat veszek és sütit sütök bele

viszonylag olcsó, meg részben saját készítés...

2014. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nagyon lassan...
2014. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a lánytestvérem 23 éves szereti a tigrises és a tundéres dolgokat pl naptár vagy ilyen kicsi dísztárgyakat is, de már nagyon sok van neki az is

anyum o nagyonszeretni a virágokat de már az egész ház tele van vele, nagyon sokszor veszunk neki ilyen dísztárgyakat és valami mást kéne már neki

2014. okt. 5. 17:49
 5/7 A kérdező kommentje:
ja és anyum 45 éves
2014. okt. 5. 17:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Édesanyádnak vehetsz egy kertészettel ill. virágnemesítéssel foglalkozó könyvet. Esetleg egyet egzotikus virágokról, növényekről. Vagy különleges magokat.


A nővérednek valami hozzá illő dekortárgyat, pl. ha szereti a tündéreket, akkor ilyesmi ékszertartót:

[link]

[link]


biztos vannak ennél szebbek is, de így hasraütésre ezt dobta a gugli. De ennél láttam már igényesebbeket, és sok helyen lehet kapni. De igazából ha itt tartunk, egy tündérkés karlánc, nyaklánc, fülbevalót rálógatsz, az meg már nagyon kedves tőled :)

2014. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)
2014. okt. 5. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!