Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki milyen színeket használ a...

Ki milyen színeket használ a karácsonyi dekorációhoz?

Figyelt kérdés
Inkább hagyományosan díszítetek vagy mindig az új karácsonyi divat szerint?A díszeket készítitek vagy veszitek? :)

2014. szept. 28. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Hangulatfüggő, sokféle van, abból választok, nem a divat szerint, tavaly pl natur fát csináltam, mézeskalácsot sütöttem és azzal díszitettem és még egy-két natur dologgal.
2014. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :) Ebben az évben mit tervezel?
2014. szept. 28. 14:17
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Évek óta megvannak a díszeink, és nem követjük a divatot. A karácsony nem a divatról, hanem a családról szól.
2014. szept. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sokféle színt használok. A házban felhasznált díszeket én készítem, a fán van vásárolt és saját készítésű is.
2014. szept. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én imádok saját magam készíteni/varrni dekorációt, így már csak azért is minden évben más, hogy elbabrálhassak vele. A karácsonyfadíszek persze minden évben ugyanazok (mindig nagy fánk van, egy vagyon lenne állandóan változtatni) a fehér-arany díszek, de díszpárnákat, girlandokat, terítőket újakat szoktam csinálni. Idén vintage stílusban szeretnék törtfehér-halványkék-ezüst kombinációt készíteni franciás beütéssel. Nem egyszínű anyagokból, hanem halvány mintásból. Vannak nagyon szép designer anyagok, az alkotók boltjában is lehet kapni sokfélét a neten, meg pár webáruházat is ismerek.
2014. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktunk dekorálni, csak a karácsonyfa van, meg előtte az ádventi koszorú. A karácsonyfa mindig csiricsáré, mert nekünk úgy a szép, vásárolt és készített díszek is vannak. A koszorú meg épp az aktuális hangulatomtól függ.
2014. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mi azt szeretjük, ha sokszínű. :)

olyan díszek vannak, amiket még anyukám kapott gyerekként, meg amiket oviban vagy iskolában készítettünk gyerekkorunkban, meg minden évben veszünk egy két újat, hogy jövőre már az is emlék legyen. Így vannak 50 évesek meg 1 évesek is. :)

A lakást annyira nem díszítjük, esetleg egy-két felragasztgatós hópehely vagy rénszarvas minta.

2014. okt. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!