Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi a legjobb ajándék a barátom...

Mi a legjobb ajándék a barátomnak karácsonyra? 16L

Figyelt kérdés
Sziasztok:) igaz még csak október vége van,de lassan jólenne gyűjteni az ötleteket, hogy kinek mit adjak karácsonyra. A barátommal 2 és fél hónapja vagyunk együtt és nemtudom mit adjak neki karácsonyra,akkor leszünk majd 5 hónapja egyutt. Amit tudnotok kell róla hogy 17 éves és nagyon pénzes gyerek,mindene megvan amit csak szeretne úgyhogy nagyon precíz ajándékot kellene kitalálnom neki, szeretnék valami készíteni is neki de jólenne neki venni is valamit. ötleteket mondjatok mert nemtudok semmi jót :/ előre is köszi :) 16L

2014. okt. 19. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Venni szerintem ne vegyél...ha mindene megvan, nem biztos, hogy fogja értékelni. Csinálj neki valamit te, de ezt így elég nehéz nekünk megmondani, mivel nem ismerjük a srácot.
2014. okt. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De szertintem mégis kellene vennem neki valamit, én is annyi ajándékot kaptam tőle már.. ha vennek neki egy plüs macit vagy valamit az aranyos lenne?
2014. okt. 19. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont az a baj, ha elkezdesz versenyezni vele, hogy mivel ő vett neked már sok mindent, ezért te is veszel neki, de mivel ő sokat és drágát vesz, ezért te majd egyre kellemetlenebbül érezd majd magad, ha te nem engedhetsz meg sok és drága ajándékokat. Ha úgy van, hogy anyagilag te nem tudsz olyan szinten ajéndékokra költeni mint ő, akkor ezt már jobb az elején tisztázni. Igen, a maci vagya bögre most még aranyos ötlet, de idővel tuti igényelni fogja, hogy többet költs rá, és nehogy a szemdre hányja, hogy de hát neked mennyi mindent vesz. és akkor majd oda jutsz, hogy pl. drága parfümre kell gyűjtened hónapokig, mert ezt várja el.

Ezért jó ötlet ha valami kis apróságot veszel, vagy készítesz, de úgy, hogy beszéljétek meg, hogy ő se vegyen neked nagyobb összegűt. Mi a párommal az elején tisztáztuk, hogy nincs ajándékozás karácsonykor sem, húsvétkor sem, szülinapra is max egy kis csoki, az évfordulókon meg pizzát rendelünk, elmegyünk valahova enni vagy közösen főzünk valamit. Mert látod, te már októberben ezen agyalsz, én meg teljesen nyugodt vagyok :)

2014. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is állapodjatok meg egy egységes összegben. A párkapcsolat elvileg az őszinteségről és bizalomról szól, ezért nem illetlen dolog felhozni a témát - sőt még az is lehet, hogy elmélyíti a kapcsolatotokat.

Szerintem egy közös kép rólatok valamilyen különleges, egyedi keretben elég is némi csokival.

2014. okt. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyémántlány ***** válasza:

Ha mindenképpen vásárolni szeretnél valamit, akkor legyen személyes. A plüssmacikat azért nem ajánlom, mert igazából teljesen fölösleges, és a srácok nem is tudnak igazán mit kezdeni velük.

Tehát keresd a hasznos dolgokat, amik közel állnak az érdeklődéséhez. Ha pl. olvasni szeret, vegyél neki valami jó könyvet, ha gitározik, akkor nyomtasd ki, és fűzd le egy szép mappába a kedvenc dalainak a kottáit, ilyenek.

Nem kell nagy ajándék, inkább legyen jó :)

Ja, és ha e mellé készítesz neki házi pralinét, vagy fonsz neki egy karkötőt, azért is odalesz.

2014. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!