Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Legjobb karácsonyi ajándék...

Legjobb karácsonyi ajándék karácsonyra?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

A karácsonyi hangulat!

Komolyan.

Mikor jól be van fűtve, sül valami finom illatú sütemény, kész a vacsi, családi kör, borozgatás, jó ételek, meleg, fények, díszek, boldogság. Idén érdeklődés hiányában elmarad...

2013. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1-es, miért?
2013. dec. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Imádom a konkrét, jól értelmezhető, okos kérdéseket.
2013. dec. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Mert én voltam a családban a nagy karácsonyi szervezkedő, meg anya, mi csináltuk a karácsonyi hangulatot, de én sajna dolgozok most, anya meg nem bírja egyedül. A többieket meg nem érdekli, csak majd nyavalyogni fognak, hogy nem olyan mint máskor :D
2013. dec. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Számomra is a hangulat a legjobb. Én szeretem azt is, ha mindenkinek van a fa alatt valami apróság, a hangulatba nekem a fa alá mászás és keresgélés is beletartozik. :) Nálunk mindig a földön van a fa, 24-én a nagyszüleimmel és az unokatesókkal ünneplünk együtt, 10-en mindig vagyunk alsó hangon, ilyenkor születnek a legjobb karácsonyi képek (pucsítva a fa alatt :D).

Aztán imádom a karácsonyi vacsorát, a halászlevet, a mákosgubát, rétest, bejglit, stb. Közben nagy beszélgetéseket, nevetéseket, borozás az ünnepi teríték mellett. Számomra ez az élmény "elcserélhetetlen" és felbecsülhetetlen, alig várom idén is. :)

2013. dec. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mármint arra értettem hogy nektek mi a legjobb karácsonyi ajándék.
2013. dec. 23. 12:38
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki értette a kérdésed lényegét, de az első válaszoló megadta a legjobb választ és ott elindult egy eszmecsere.

Valóban az a legjobb, hogy együtt van a család, már ahol jó a családi kapcsolat.


De hogy a kérdésedre is válaszoljak, számomra idén a legjobb ajándék az volt, hogy elutaztunk kettesben a párommal.

2013. dec. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Bioshock Infinite
2013. dec. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Laminált padló.
2013. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!