Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ötleteket szeretnék, milyen...

Ötleteket szeretnék, milyen ajándékot vegyek Karácsonyra a barátomnak és a szüleinek?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve vagyunk már együtt és kifogytam az ötletekből. Az anyukájának úgy gondoltam hogy veszek egy ágynemüszettet és egy vázát,mert az ilyesmiket nagyon szereti! Az apukájának viszont nem tudom, annyit tudok róla hogy szereti a focit! Vegyek valami minőségi pálinkát vagy bort s melléje még mit?

2014. nov. 3. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a focit szereti, vehetnél neki ilyet :

[link]

2014. nov. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány éves a barátod? Mit szeret?

Anyukának ne ess túlzásba váza elég, esetleg mellé még egy szépen becsomagolt doboz süti, apukának meg egy üveg bor, a sütiből úgyis fog ő is enni:D

2014. nov. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
21 éves a barátom. hát szereti a focit,ő maga is focizik,szereti az édességet.Az anyukájáéknak meg sütit nem akarok,mert azt szoktam vinni sokszor,csak úgy. Gondoltam hogy inkább kimarad a váza és csak megveszem az ágyneműszettet,mert beszélgettünk s mondta hogy szeretne már egy újat venni!De köszönöm a tanácsot!
2014. nov. 4. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!